• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-2586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد

راه اندازی مجمع سلامت آذربایجان شرقی

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تشکیل مجمع سلامت آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی اکبر طاهری اقدم در همایش "تلنگر" در دانشگاه علوم پزشکی تبریز  با اعلام این خبر گفت: مشارکت و همراهی تمام دستگاه ها در مورد مسائل بهداشتی و درمانی از ضروریات است؛ به عنوان مثال در زمان بروز حادثه، ما شاید بتوانیم تنها 25 درصد این گونه مسائل را حل کنیم، بلکه نوع جاده ها، کیفیت خودروها، شیوه ی آموزش و... در آن موثر است که مجمع سلامت استانی برای بررسی این موضوعات موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: از این رو همه ی سیاست گزاران و تصمیم گیران باید با تعامل و همراهی هم پیش بروند و نیز تعهدنامه ای را در این خصوص امضا می کنیم.

طاهری اقدم در بخشی دیگر از سخنان خود به جوانان توصیه کرد که از فرصت های جوانی در جهت خدمت از جوانی در مسیر پیشرفت و خدمت به دیگران استفاده کنید.

وی تاکید کرد: خداوند نعمت جوانی را به شما داده و باید از این فرصت استفاده کنید تا حسرت فرصت های از دست رفته را نکنید.

ناصر فرج زاده، فعال استارت آپ در حوزه سلامت الکترونیک در این مراسم در خصوص عوامل موثر بر تبدیل ایده به فرصت و کار، گفت:  بهتر است فضای کسب و کار ایران را بشناسید و بر اساس نیازمندی های آن کار و تلاش کنید.

وی تاکید کرد: اگر هدفتان کسب و کار باشد، به هیچ وجه ادامه تحصیل پیشنهاد نمی شود و باید یاد آور شد که  فضای کسب و کار ایران بسیار جذاب است.

فرج زاده ادامه داد: از دوره کارآموزی به نحو احسن استفاده کنید وبا نشان دادن توانایی و قابلیت های خود، پیشرفت کنید.

وی هم چنین در خصوص جنبه های مختلف طرح کسب وکار، مدل کسب و کار، تشکیل تیم، نکات مهم در فرآیند تولید محصول، شناسایی افراد تاثیر گذار در پیشبرد اهداف برای دانشجویان و علاقمندان به کارآفرینی توضیح داد.

شاهین فرهنگ، دکترای روانشناسی از دانشگاه هاروارد آمریکا نیز در این مراسم در خصوص عوامل انگیزشی، تعیین هدف مشخص، راه های رسیدن به هدف صحبت کرد.

برنامه فرهنگی "تلنگر" به همت کانون کارآفرینی و استارت آپ فرهنگی کاف و همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شایانمهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: