• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3384-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

۸۲۹۱ طرح اشتغال‌زایی روستایی در سامانه کارا ثبت شده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از ثبت هشت هزارو ۲۹۱ طرح اشتغال زایی روستایی در سامانه کارا استان خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷۱ طرح در کمیته فنی مطرح و مصوب شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رضا حسینی در کارگروه تخصصی اشتغال استان، با بیان این‌که طرح‌های ثبت شده در سامانه کارا مربوط به بخش کشاورزی، خدمات و صنعت است، اظهار کرد: حدود هفت هزار و ۳۸۱ طرح در بخش کشاورزی، ۸۹۵ طرح در صنعت و ۱۱۵ طرح مربوط به بخش خدمات در سامانه کارا ثبت شده است.

وی با اشاره به این‌که از تعداد طرح‌های ثبت شده، ۳۵ طرح با یک هزارو ۹۰۹ مورد اشتغال زایی در کمیته فنی تصویب شده است، گفت: مجموع تسهیلات مصوب این طرح‌ها ۴۴۲.۴ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی افزود: دو طرح ملی نیز با اشتغال زایی یک هزار و ۲۰۰ نفری با تسهیلات ۲۴۸.۶ میلیارد ریال مصوب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در خصوص آمار طرح اشتغال فراگیر ثبت شده در سامانه اظهار کرد: تاکنون ۶۴۴ طرح در سامانه ثبت شده که از این تعداد ۱۷۱ طرح با مبلغ ۲۶۱.۱ میلیارد ریال در کمیته فنی مطرح و مصوب شده است که از این طرح‌ها سه طرح به بانک سپه، سه طرح به بانک رفاه، شش طرح به بانک توسعه تعاون، دو طرح به بانک ملی، دو طرح به بانک ملت، ۱۵۴ طرح بانک کشاورزی و یک طرح به بانک صادرات معرفی شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: