• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1786-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی و شرکت گاز آذربایجان شرقی


پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی و شرکت گاز آذربایجان شرقی به منظور توسعه همکاری و بهره گیری از توانمندی های آموزشی، تفاهم نامه ی همکاری مشترک امضا کردند .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رییس پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه با هدف توسعه همکاری مشترک برای بهره گیری از توانمندی های آموزش عمومی و تخصصی انعقاد شده است . 
  
دکتر نجف قراچورلو افزود: هدف از این تفاهم نامه ایجاد همکاری متقابل در زمینه های آموزشی(عمومی و تخصصی) در قالب آموزش های کوتاه مدت و ارائه خدمات تخصصی آموزشی با در نظر گرفتن تمام منابع و امکانات دو طرف اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات، تجربه و تخصص آن‌ها است.
  
وی ارائه خدمات آموزشی، علمی، نظارتی و مشاوره ای در موضوعات مرتبط با نیازهای شرکت گاز، کمک به تربیت و ارتقای علمی کارشناسان شرکت گاز و یادگیری علوم و نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز، برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی، کارگاه‌ها، سمینارها، همایش های ملی و بین المللی مرتبط با نیاز و همچنین انجام خدمات نظرسنجی، نیازسنجی و افکارسنجی، انجام امور مطالعاتی و امکان سنجی و مکان یابی با استفاده از GIS و تهیه محتوای آموطشی مجازی بهصورت فیلم و انیمیشین و تحت وب را از تعهدات پژوهشکده توسعه و برنامع ریزی جهاددانشگاهی اعلام کرد. 
  
 رئیس پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی در اولویت قراردادن پژوهشکده در اجرای برنامه های آموزشی، اجرای طرح های نظرسنجی و نیازسنجی، در اختیار گذاشتن اطلاعات و داده های مورد نیاز پژوهشکده در اجرای طرح های مورد توافق را از تعهدات شرکت گاز آذربایجان شرقی عنوان کرد. 
  
.محمدحسین پاشایی"، مدیر آموزش شرکت گاز آذربایجان شرقی نیز آمادگی این شرکت را برای همکاری بیشتر در زمینه های آموزشی اعلام کرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: