• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی:

قبض ارشاد را جایگزین برگه جریمه کنید

استاندار آذربایجان شرقی معتقد است که جایگزین کردن قبض ارشاد به جای برگه جریمه در ایام نوروز، می‌تواند اثر بیشتری نسبت به پرداخت جریمه داشته باشد و مردم توجه بیشتری به مطالب ایمنی نوشته‌ شده بر روی قبض ارشاد می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با تاکید بر توجه به مسائل ایمنی و تدارک امکانات مورد نیاز گردشگران نوروزی در استان، اظهار کرد: البته رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا نوروز سرشار از شادی آنان به مراسم عزا تبدیل نشود.

وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، گفت: باید تمامی امور و تصمیم‌گیری‌ها بر اساس برنامه‌ی مشخص و سازماندهی شده باشد و تمامی امکانات مورد نیاز گردشگران در ایام تعطیلات نوروز از قبیل مراکز پذیرایی، اقامتی، تامین سوخت ماشین‌ها و.. فراهم شود.

وی خواستار استقرار نمایندگان تام الاختیار تمامی بخش‎های ستاد اجرایی خدمات سفر در محلی مشخص شد تا به طور مستمر و روزانه امور رصد شود و در صورت بروز مشکل، با تشکیل جلسه در پی هماهنگی امور اقدام شود. 

خدابخش در بخشی دیگر از سخنان خود یاد آور شد: با راه‌اندازی مرکز همایش‌های بین‌المللی، فضای فرهنگی تبریز افزایش می‌یابد و سالن‌های آن برای برگزاری مراسمات و تجمعات مردمی استاندارد هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: