• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2984-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

مصوبات تنظیم بازار در آذربایجان شرقی رعایت می‌شود


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: مصوبات تنظیم بازار در آذربایجان شرقی به نحو احسن رعایت می شود، در حالی که در استان‌های دیگر این مصوبات رعایت نمی شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسین نجاتی در سومین جشنواره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کنندگان، گفت: طبق مصوبات ابلاغ شده، قانون در استان ما اجرا می‌شود و تمامی واحدها موظف به رعایت مصوبات ابلاغ شده می‌شوند، در حالی که در استان‌های دیگر مصوبات تنظیم بازار رعایت نمی‌شود این موضوع برای استان ما حاشیه و مشکل ایجاد می‌کند؛ چرا که واحدهای تولیدی از ما انتظار دارند تا بازار را آرام نگه داریم. 

وی با بیان این‌که 44 واحد صنعتی، تولیدی، خدماتی موفق به اخذ تندیس طلایی و گواهینامه طلایی، نقره‌ای و برنزی شده‌اند، اظهار کرد: هر سال از سوی وزارت صنعت سه همایش ملی برگزار می‌شود که امسال نیز سومین همایش تجلیل از حامیان حقوق مصرف کنندگان در استان ما برگزار شد. 

وی افزود: واحدهای صنعتی استان ما در اکثر این همایش‌ها هشت یا هفت عنوان برتر را به خود اختصاص می‌دهند که این افتخار بزرگی برای استان ما به شمار می‌رود. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در پایان ضمن قدردانی از زحمات استاندار آذربایجان شرقی، افزود: طی چند ماه اخیر استاندار از اکثر واحدهای تولیدی استان بازدید کرده و با توجه به سال تولید و اشتغال، مسائل آن‌ها را از نزدیک پیگیری می‌کند. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: