• جمعه ۱۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2084-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی وزیر کشور:

بدون اتصال به بازارهای جهانی، نمی‌توان علم صنایع را بروز نگه داشت

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این‌که  بدون اتصال به بازارهای جهانی، نمی‌توان علم صنایع را بروز نگه داشت، گفت: برای سرپا ماندن صنایع باید در راستای اتصال به بازار‌های جهانی گام برداشت.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده در همایش ماشین سازان و قطعه سازان خودروی تبریز ۲۰۱۸، با بیان این‌که صنعت خودرو در سند تدبیر و توسعه آذربایجان‌ شرقی به عنوان یکی از محور های توسعه استان تعریف شده است، اضهار کرد: باید در جهت تحقق این بند از برنامه توسعه استان، حمایت های لازم انجام شود.

وی اضافه کرد: همچنین یکی دیگر از برنامه‌های سند تدبیر و توسعه استان، ارتقای تکنولوژی خطوط تولید خودرو است؛ امید است این امر نیز در استان  محقق شود.

جبارزاده عنوان کرد: یکی از ضعف‌های موجود در واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی، باور نکردن به انجام کارهای گروهی است؛ لازمه تحقق این کار تشویق شرکت‌های بزرگ برای انجام کارهای گروهی است؛ به طوری‌که اگر این شرکت‌ها بتوانند درکنارهم فعالیت کرده و هولدینگ‌ها را تشکیل دهند.

وی خاطرنشان کرد: این‌که امنیت و آرامش در آذربایجان‌ شرقی حاکم است و گروه های مختلف بدون هیچ گونه تنشی در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند  افتخار بزرگی است و بنده افتخار می‌کنم که یک آذربایجانی هستم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: