• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-2090-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

پرداخت ۶۶ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستاییان و عشایر

فرماندار اهر از پرداخت ۶۶ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستاییان و عشایر و  تخصیص ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل خانگی خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اهر گفت: با توجه به اینکه تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با سود کمتری پرداخت می‌شود، از کمیته فنی ارزیابی تسهیلات روستایی شهرستان اهر انتظار می‌رود در تصویب طرح‌ها دقت بیشتری کرده و در اجرای طرح‌ها نیز نظارت کافی داشته باشند. 

وی افزود: از محل تسهیلات مشاغل خانگی، ۱۸ میلیارد ریال نیز برای پرداخت وام جهت مشاغل خانگی به شهرستان اهر اختصاص یافته است. 

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اهر از بانک‌های عامل خواست تا قبل از اتمام امسال تسهیلات طرح‌های اشتغال‌زایی مصوب در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان را پرداخت کنند. 

وی، همچنین از بانک‌ها خواست در پرداخت تسهیلات سخت‌گیری نکنند؛ چرا که قوانین و مقررات این امکان را نمی‌دهد که جوانان بیکار را در دستگاه‌های دولتی استخدام کنیم، اما می‌توان لااقل با ایجاد بسترها و شرایط لازم، زمینه را برای سرمایه‌گذاری در راستای اشتغال فراهم کنیم. 

فرماندار اهر افزود: متأسفانه با این رویه بانک‌ها در پرداخت تسهیلات، مشکلات جامعه بیشتر می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: