• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با انعقاد قرارداد سه جانبه اجرا می‎شود؛

بازآفرینی محدوده‎ها و و بهسازی بافت‎های ناکارآمد شهری آذربایجان شرقی

تفاهم نامه همکاری سه جانبه آموزشی، با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای، راه و شهرسازی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی، در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز منعقد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، در خصوص این تفاهم نامه گفت: موضوع این تفاهم نامه را بهره مندی و بهره‎گیری از پتانسیل‎ها و توانمندی‎های مدیریتی، پژوهشی، آموزشی، اجرایی، حمایتی و... هر سه دستگاه در راستای ارتقاء کیفیت زندگی، بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی، توسعه اشتغال و طرح های کارآفرینی، استفاده از طرح‎ها و ایده‎های خلاقانه و کارآفرین، اشاعه فرهنگ مشارکت بین بخشی در جهت افزایش نرخ اشتغال و ... ساکنان محدوده‎ها و محله‎های هدف برنامه‎های احیاء، بهسازی و نوسازی ناکارآمد شهری استان است.

یعقوب نماینده ادامه داد: برنامه ریزی برای اجرای دوره‎‌های مهارت آموزی، بررسی صلاحیت و تعیین مربیان مورد نیاز دوره‎های آموزشی و تعیین سرفصل‎ها و استانداردهای آموزشی مورد نیاز دوره‎های آموزشی موضوع تفاهم نامه را از جمله تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این تفاهم نامه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: