• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-990-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

ماجرای ضرب و شتم یک پزشک در بناب چیست؟

عصر روز گذشته حین درمان مصدومی در بیمارستان بناب، درگیری میان پزشک و همراه بیمار رخ داده و منجر به بیهوش شدن پزشک می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، فرماندار بناب در جلسه ی کارگروه میراث فرهنگی در محل فرمانداری  ضمن تایید ضرب و شتم یک خانم پزشک در بیمارستان امام خمینی(ره) بناب اظهار کرد: پزشک اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) بناب در حین درمان بیماری که دچار شکستگی در ناحیه سر شده بود، از طرف همراه بیمار مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و پس از برخورد به دیوار بیهوش شده بود. 


وی با اشاره به اینکه این عمل زشت و قبیح زیبنده شهرستان نیست، گفت: این موضوع را توسط مراجع قضایی پیگیری می کنیم، تا برخورد جدی در این زمینه داشته باشند. 


وی تاکید کرد: نباید کمبود امکانات در بیمارستان موجب رخداد چنین حوادثی شود. 


"سنبل ساعی"، مادر فرد حادثه دیده در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این حادثه گفت: پزشک عصبانی با برخورد تند، مصدوم و خانواده من را  بیرون کرد و این بد رفتاری پزشک باعث درگیری لفظی و زد و خورد شد. 


وی افزود: پزشک با دستکشی که در دست داشت یک سیلی به پسرم زد و  با این عمل باعث تحریک فرزندم شد و متعاقبا پسرم  فقط با هل دادن پزشک باعث برخورد وی با دیوار شد. به گزارش ایسنا، حال عمومی پزشک بیمارستان در حال حاضر مساعد است و مصدوم و برادر وی جهت سیر مراحل قانونی در بازداشت به سر می‌برند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: