• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-890-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرماندار ورزقان:

شرکت مس سونگون در ایجاد زیرساخت‎های ورزقان مشارکت کند

فرماندار ورزقان خواستار مشارکت، همراهی و همکاری بیشتر شرکت مس سونگون در ایجاد زیرساخت‎های این شهرستان در حوزه اشتغال و امکانات زیر بنایی و عمرانی این شهرستان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن یحیوی در جمع خبرنگاران، از عوامل توسعه و پیشرفت یک جامعه را مشارکت اقشار مختلف مردم در جامعه ذکر کرد. 
  
وی افزود: زمانی جامعه ای به توسعه و اقتصاد پایدار خواهد رسید که درآن مردم و مسئولان دوشادوش هم در تمامی حوزه‌های فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و غیره جامعه گام بردارند و با هم مشورت و مشارکت تنگاتنگ داشته باشند. 
  
یحیوی گفت: باید تمام مردم پای کار آمده و در حل مشکلات و مسائل جامعه سهیم باشند و خود را مسئول به حل و فصل امور جامعه بدانند و تا زمانی که این امر عملی نشده باشد جامعه به ترقی و پیشرفت نخواهد رسید. 
  
فرماندار ورزقان،  حل مشکلات این شهرستان را منوط به همکاری و مشورت با ریش سفیدان و آحاد مختلف مردم برشمرد و بر تشکیل جلسات مشورتی تأکید کرد. 

وی در ادامه  برخی از اقدامات انجام شده توسط دولت در ورزقان از جمله ارائه تسهیلات کم بهره به طرح های اشتغالزا، احداث و ایجاد سدهای مختلف آبی برای تأمین آب منطقه، ایجاد زیرساخت های بهداشتی و درمانی و موارد دیگر را نیز تشریح کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: