• یکشنبه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2786-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین همایش ملی گردشگری دانشگاه پیام نور به میزبانی تبریز


رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: دومین همایش ملی گردشگری دانشگاه پیام نور اردیبهشت ماه سال 97 به میزبانی تبریز ، برگزار می‌شود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بخشعلی معصومی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی یکی از استان‌های مستعد و با ظرفیت بالای گردشگری در کشور بوده و می توان با سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب شاهد رشد و توسعه صنعت توریسم در این استان مهم کشور باشیم . 
  
وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 ، گفت: با رایزنی‌های  انجام شده دومین همایش ملی گردشگری دانشگاه پیام نور در تقویم اجرایی تبریز 2018 به عنوان یکی از پروژه های اجرایی مهم این ثبت شده و مسئولان استانی استقبال خوبی از این همایش ملی داشته اند . 
  
وی افزود: در کنار همایش ملی گردشگری، اولین جشنواره عکاسی با موضوع تبریز 2018 نیز توسط دانشگاه پیام نور همزمان با همایش ملی برگزار خواهد شد که امیدواریم بتوانیم تاثیر گذاری دانشگاه پیام نور در موضوع تبریز 2018 و معرفی دانشگاه پیام نورو بالا بردن فرهنگ گردشگری و معرفی صنعت توریسم را از این راه تحقق بخشیم . 
  
وی با دعوت از پژوهشگران کلیه استان‌های کشور جهت شرکت در این همایش ملی و نیز جشنواره عکاسی، گفت: خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور در سراسر کشور پتانسیل بسیار بالایی برای انجام همایش‌های ملی و بین المللی بوده و امیدواریم در این همایش و جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی شاهد حضور حداکثری مهمانان از استانها و دانشگاه‌های کشور باشیم . 
  
وی یادآور شد: آخرین مهلت ارسال آثار به همایش ملی گردشگری  25 اسفند 96 و آخرین مهلت ثبت نام  30 فروردین 97 بوده و 
زمان برگزاری همایش نیز15 و 16 اردیبهشت سال 97 هست. 

معصومی در خصوص جشنواره عکاسی نیز گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 25 فروردین  و مراسم افتتاحیه جشنواره نیز 16 اردیبهشت 97 خواهد بود، نمایشگاه آثار نیز از 17 الی 25 اردیبهشت  برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به پتانسیل اجرایی بالای همکاران در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان‌شرقی به دلیل برگزاری موفق چندین همایش ملی و بین المللی در سال‌های گذشته ، گفت: امیدوارم بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و با استفاده از تفاهم نامه هایی که با ادارات مختلف استان از جمله سازمان میراث فرهنگی  صنایع دستی و گردشگری، شهرداری تبریز و اداره کل آموزش و پرورش استان بسته ایم ،  شاهد حضور مهمانان و پژوهشگران از تمام نقاط و استانهای کشور باشیم .

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: