• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-28314-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشجوی شاهد نمونه انتخاب شد

دانشجوی شاهد دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد.

 "زهرا محمدی"، دانشجوی سال ششم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی در این خصوص اظهار کرد: طرح تجلیل از دانشجویان نخبه شاهد از سال ۹۱ به صورت رسمی اجرا شده و تنها از دانشجویان ممتاز با معدل بالای ۱۷ تجلیل می‌شد، اما از سال گذشته معیارهای جدیدی برای انتخاب دانشجویان نمونه شاهد و ایثارگر تعیین شد.

 وی افزود: اقدامات آموزشی، پژوهشی (کتاب و مقاله)، فرهنگی و معدل بالای ۱۷ از جمله معیارهای انتخاب دانشجویان ممتاز به شمار می‌آیند که در معیارهای پژوهشی چهار مقاله‌ی بین‌المللی و دو مقاله‌ی داخلی را در کارنامه‌ام دارم. کسب مقامات متعدد در مسابقات ورزشی، قرآنی و کتابخوانی و عضویت در کانون‌های مختلف و بسیج نیز از جمله فعالیت‌های فرهنگی من هستند که در انتخاب دانشجوی نمونه مورد توجه قرار گرفته است.

وی که موفق به کسب رتبه‌ی کشوری دانشجویان نمونه ایثارگران و شاهد شده است، گفت: بنده از نظر معدل رتبه دوم دانشکده پزشکی در کلاس نیز هستم و ناامیدی و یاس را کنار گذاشته و با وجود تمامی پارتی‌بازی‌ها با تلاش‌های بی‌وقفه به چنین موفقیتی دست پیدا کردم.

بر اساس این خبر ۲۵ دانشجوی شاهد و ایثارگر واجد شرایط از منطقه ۲ به عنوان دانشجویان برگزیده انتخاب شده بودند که از این میان ۱۰ نفر انتخاب شده و به مرحله کشوری راه یافتند که در پایان "زهرا محمدی" به عنوان دانشجوی نمونه شاهد از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مقام کشوری دست یافت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: