• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-28214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه‌ی شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه‌ی شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، " کاظم قهرمان زاده"، معاون ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مراسم با ارائه گزارشی از دانشجویان شاهد و ایثارگر بیان کرد: تعداد دانشجویان شاهد و ایثارگر در کل منطقه دو شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، ارومیه، اردبیل و مراغه برابر با یک هزار و ۳۶ دانشجو است که ۶۴۵ دانشجو متعلق به تبریز، ۲۹۱ دانشجو متعلق به ارومیه، ۱۰ دانشجو مربوط به مراغه و ۹۰ دانشجو متعلق به اردبیل است‌

وی در ادامه با اشاره به جشنواره انتخاب دانشجوی شاهد و ایثارگر نمونه اظهار کرد: تعداد کل شرکت کنندگان حائز شرایط از منطقه دو، ۲۵ نفر بود که از این تعداد ۱۰ نفر پذیرفته شده و پس از مرحله‌ی نهایی یک نفر از دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشجوی نمونه شاهد از منطقه دو انتخاب شد. تمامی برگزیدگان کشوری روز هشتم اسفند ماه سال جاری با حضور برخی وزرا و معاونان تجلیل خواهند شد.

وی ادامه داد: ایثارگری، معیارهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از معیارهای جشنواره‌ی انتخاب دانشجوی نمونه بود.

"جلال حنایی"، قائم مقام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: به منظور ارتقای فعالیت‌های آموزشی پژوهشی و دینی می‌توان از توانمندی‌ها و راهنمایی‌های اساتید مشاور استفاده کرد. نگذاریم برخی وجهه‌ی دینی و علمی دانشجویان ما را زیر سوال ببرند. 

حنایی خاطرنشان کرد: اولویت اول دانشجویان باید درس و حضور مرتب در کلاس باشد و معاونت دانشجویی نیز با طراحی برنامه‌های تفریحی، آموزشی و فوق برنامه تغییرات بهینه ایجاد کرده و به تحقق اهداف آموزشی کمک می‌کند‌

مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه‌ی شاهد و ایثارگر منطقه دو با حضور ۲۵ دانشجوی نمونه‌ از دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز ارومیه، اردبیل و مراغه برگزار و در پایان این مراسم از دانشجویان نمونه قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: