• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-27914-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

افتتاح 1345 پروژه در روستاهای آذربایجان شرقی در دهه فجر


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سیاست دولت بر توسعه مناطق کمتر توسعه یافته است و بر همین اساس نیز بیش از 65 درصد پروژه‌های دهه فجر امسال در بخش روستایی اجرایی شده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدصادق پورمهدی در جلسه شورای فنی استان، با اشاره به افتتاح دو هزار و 21 پروژه عمرانی با اعتبار نزدیک به دو هزار میلیارد تومان در دهه فجر امسال در استان، گفت: از این تعداد یک هزار و 345 پروژه در بخش روستایی استان به بهره برداری رسید. 
  
وی با اشاره به اجرای پروژه آب های مرزی در استان، گفت: این پروژه ملی از محل صندوق توسعه ملی با همکاری وزارت نیرو و جهادکشاورزی در استان در حال اجراست. 
  
وی ادامه داد: اهمیت این پروژه بر این است که همزمان با ساخت سد، شبکه‌ها نیز در حال اجراست و به محض اتمام به بهره‌برداری خواهد رسید. 
  
وی گفت: بیش از سه هزار میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده و تا پایان سال 97 باید به اتمام برسد. 
  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین از مدیران دستگاه‌ها خواست در راستای منافع جامعه ریسک‌پذیر باشند. 
  
وی همچنین با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت جاده ها و معابر شهری، تاکید کرد: به عنوان مصوبه شورای فنی استان به تمامی دستگاه‌های مسئول ابلاغ شود تا از راه اندازی کارخانه‌های آسفالت با تکنولوژی قدیمی خودداری کنند. 
  
پورمهدی اظهار کرد: ضروری است کارخانجات آسفالت با تکنولوژی جدید و به روز ایجاد شود و این الزامی برای تمامی دستگاه هاست. 
  
وی به بهره‌گیری از نخبگان جامعه به عنوان مشاور در پروژه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: در مورد انتخاب مشاور باید بسیار حساس بود تا کارها به صورت علمی، فنی، مهندسی و با کیفیت بالا اجرایی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: