• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-24914-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

آتش‌سوزی کارگاه تولیدی در شهرک صنعتی شهید مدنی تبریز


مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریزگفت: آتش سوزی کارگاه تولیدی در شهرک شهید مدنی، خسارت جانی در پی نداشت. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، آتش پاد داود طالب نژاد با اعلام این خبر گفت: ساعت 5:36 دقیقه صبح امروز(دوشنبه) با گزارش اهالی شهرک شهید مدنی به سامانه 125 و اعلام مشاهده شعله‌های مهیب آتش از پنجره طبقه دوم کارگاه، ستاد فرماندهی سازمان به طور سریع ایستگاه‌های 4،14،3 را جهت اطفاء به محل حادثه اعزام کرد. 

وی با تاکید بروجود شدت حریق و حرارت در داخل کارگاه، افزود: با توجه به شدت حریق وخمیدگی ستون‌های فلزی ساختمان و احتمال ریزش سقف طبقه  اول،  آتش نشان با مراجعه به پشت بام و تخریب دو قسمت از دیوار کارگاه به اطفاء آتش سوزی پرداختند و گروهی دیگر نیز با رعایت اصول ایمنی، از بیرون طبقه همکف عملیات اطفاء را نیز انجام دادند. 

وی ادامه داد: این آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه رخ داده بود که طبقه همکف کارگاه تولیدی مبل و طبقه دوم نیز مربوط به کارگاه تولیدی لوازم کفش بود که حریق از طبقه همکف شروع و به طبقه بالا سرایت کرده بود و در داخل ساختمان نیز تعدادی بشکه‌های چسب قرار داشت که در اثر شدت حرارت دچار انفجار شده و بر شدت حریق نیز افزوده بودند. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریزافزود: لازم است جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادث ناگوار، مسئولین کارگاه و کارخانه‌ها با بهره مندی از طرح های ایمنی و اجرای صحیح آن، ضمن پیشگیری از وقوع حریق  ناگوار و خسارات های دیگر، از بروز صدمات جانی و مالی برای خود و آتش نشانان نیز پیشگیری کنند. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: