• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-24814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل شهرداری تبریز تاکید کرد:

آموزش‌های شهروندی محور اصلی برنامه تلویزیونی «تبریزیم» است

مدیر کل ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز، از ایجاد بخش‌های جدید با موضوعات فرهنگ و آموزش‌های شهروندی در برنامه تلویزیونی تبریزیم خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی،  سعید حاجی‌زاده  با اشاره به این‌که «تبریزیم» از معدود برنامه‌های مداوم و فعال تلویزیون در میان شهرداری‌های کشور است، گفت: با توجه به تاثیرگذاری و گستره مخاطب‌پذیری این برنامه، در دور جدید سعی می‌شود که آموزش‌های شهروندی و ارتقای فرهنگ شهرنشینی، در قالب آیتم‌های نمایشی و دوربین مخفی، تولید و پخش شود.

وی اضافه کرد: بخش قابل‌توجهی از معضلات زندگی شهرنشینی به ویژه در سطح محلات، ریشه در نارسایی‌های برخی رفتارهای شهرنشینی دارد، از این رو امیدواریم در دور جدید با بهره‌گیری از توان کارشناسان و همراهی شهروندان، در این زمینه گام‌های جدی و اثرگذار برداریم.

 حاجی‌زاده با اشاره به این‌که متولی اصلی برنامه تبریزیم، شهروندان هستند، تاکید کرد: انعکاس مشکلات و نیازهای شهر توسط شهروندان، قطعاً به تقویت محتوای کیفی برنامه و جهت‌دهی مطلوب آن، منجر خواهد شد.

برنامه زنده «تبریزیم» از برنامه‌های مشارکتی اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌المللی شهرداری تبریز و سیمای سهند مرکز آذربایجان‌شرقی، در آستانه پنجمین سال پخش مداوم، از اقدامات موثر در پیوند رسانه و مدیریت شهری به شمار می‌رود.

همکاری رسانه‎ای شهرداری تبریز و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، چهاردهم دی ماه سال ۹۲،  با عنوان «شهریمیز» آغاز به کار کرد و بعد از مدتی، با نظرسنجی‌ها و برخی بازنگری‌ها، به نام «تبریزیم» تغییر عنوان داد.

«تبریزیم» به تهیه کنندگی علی بصیری و کارگردانی مجید جدی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، معاونان، مدیران و شهرداران مناطق شهرداری تبریز و همچنین کارشناسان مرتبط با حوزه های مدیریت شهری، به بررسی مسایل مرتبط با شهر و مدیریت شهری تبریز می پردازد.

اطلاع رسانی در مورد رویدادهای مختلف مدیریت شهری، ارایه آموزش‎های شهروندی، گزارش های مستمر از پیشرفت پروژه‎های عمرانی و خدماتی، انعکاس برنامه‎ها، همایش‎ها و جشنواره‎های متعدد علمی، فرهنگی و هنری و بررسی مسایل و مشکلات شهروندان، از مهم‎ترین محورهای این برنامه تلویزیونی چهار سال گذشته بوده است.

پخش «تبریزیم» هر شب ساعت ۲۰ به صورت زنده ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: