• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-7490-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه شهرستان بناب:

مردم بناب پرشورتر از گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند


فرمانده سپاه شهرستان بناب گفت: مردم همیشه در صحنه بناب اینبار پرشورتر از گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند


به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سرهنگ عمران دوستی در راهپیمایی 22 بهمن بناب گفت: مردم ولایتمدار بناب همگام با مردم دیگر نقاط کشور، با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، میثاق خود را با انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.


دوستی افزود:مردم شهرستان بناب در این روز یکبار دیگر با خلق حماسه‌ ای مردمی نشان دادند که در برابر توطئه‌های دشمنان دارای بصیرت کامل هستند.


وی گفت: سرنوشت این مردم زمانی به دست امریکا و مستکبرین رقم می خورد اما به برکت انقلاب اسلامی، فرزندان امت سرنوشت این کشور را رقم می زنند و به فرموده ی رهبر معظم انقلاب نه تنها این امت در دهه 50 استکبار را از ایران بیرون راندند بلکه هم اکنون با و جودمقاومت نیروهای انقلابی در سراسر منطقه، استکبار را از منطقه بیرون انداختند.


وی افزود: این ملت با اگاهی از وظایف خود همواره سربلند و موفق از تمامی مصایب و مشکلات کشور بیرون امدند و امروزه امت ولایی کشور الگویی برای تمامی کشور های دنیا است.


وی با اشاره به عصابانیت امریکا از حکومت و انقلاب ایران گفت: این خشم ها به خاطر کوتاه شدن دست استکبار از ایران و منابع منطقه است.


به گزارش ایسنا: در پایان راهپیمایی قطعنامه ‌ای خوانده شد و مردم در تایید قطع نامه شعارهای الله اکبر و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا سر  دادند و پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: