• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-7190-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

امام جمعه هشترود:

۲۲ بهمن یک دستاورد بزرگ برای مردم ایران است

امام جمعه هشترود گفت: ۲۲ بهمن یک دستاورد عظیم برای ملت ایران است، زیرا مردم در این روز بزرگ توانستند با  رهبری امام راحل، بر رژیم خونخوار طاغوت که نوکر حلقه به گوش استکبار بود،  پیروز شوند و سه رکن مهم دین، ملت و رهبری شایسته را به دست آورند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت السلام علی رحیمی در جمع مردم راهپیمایی کننده در هشترود خاطر نشان کرد: حکومت طاغوت یک حکومت خودکامه محض بود که به مردم اهمیت نمی‌داد ب، ه همین علت مردم نیز که از ظلم آنها جان به لب شده بودند با رهبری امام راحل قیام کرده و ایران را از شر جباران رها ساختند.

وی افزود:  برخی ها کارشکنی می‌کنند و سعادت مردم را در وابسته بودن به آمریکا بیان می‌کنند و به طبل دیپلماسی می‌زنند ، اما غافل از آن هستند که اگر ایران دارای قدرت نباشد آمریکا و غربی ها به دیپلماسی ایران ذره ای اهمیت نمی‌دهند.

وی اظهار کرد: ما مردم ایران از دولتمردان می‌خواهیم با بهره گرفتن از اقتصاد مقاومتی، کارخانجات تعطیل شده را راه اندازی کند و مردم را از زیر بار این همه فشار اقتصادی و گرانی رها سازد و وابستگی خود به آمریکا را قطع کند ، زیرا استکبار جهانی جنایتکار است و به مردم سایر نقاط جهان بی توجه است.

حجت الاسلام رحیمی ادامه داد: مردم ایران اسلامی در صحنه های مختلف نظام دین خود را به انقلاب ادا کرده اند و با حضور در مراسمات ملی و مذهبی بر همگان نشان داده اند که پیرو خط رهبری و پشتیبان نظام هستند، پس دولت نیز باید به فکر مردم باشد.

وی تاکید کرد: دشمن در صدد نا کار آمد نشان دادن جمهوری اسلامی ایران است و می‌خواهد از طریق عوامل داخلی و وابسته به استکبار، به کشور و مردم ضربه بزند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: