• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2684-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تأکید کرد:

ضرورت ورود شرکت‌های قطعه‌سازی آذربایجان شرقی به وندور لیست نفت و گاز

مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی خواستار ثبت اطلاعات شرکت‌های قطعه‌سازی آذربایجان شرقی در وندور لیست نفت و گاز شد و گفت: این شرکت‌ها برای ورود به عرصه رقابتی باید در لیست  تامین کنندگان معتبر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو قرار گیرند. 
  
به گزارش ایسنا، منطق آذربایجان شرقی، علی جهانگیری، در جلسه کارگروه مشترک حوزه نفت، گاز و پتروشیمی که در خصوص امتیازات واگذاری امور پیمانکاری و ساخت و تولید قطعات به تولیدکنندگان استان آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه اصلی ما در بحث نفت و گاز اشتغال‌زایی است ازاین‌رو باید همه تلاش کنیم تا اگر موانعی بر سر راه تولیدکنندگان قطعه‌سازی استان وجود دارد، رفع کنیم. 
  
وی، احصای توانمندی‌های تولیدکنندگان قطعه‌سازی استان را ضروری دانست و گفت: انتظار می‌رود در کنار احصای توانمندی‌های قطعه سازان استان شرکت‌های بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی نیز نیازهای خود را به این تولیدکنندگان اعلام کنند . 
  
مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، افزود: یکی از مهمترین موضوعاتی که انتظار می‌رود قطعه سازان استان به آن ورود جدی داشته باشند بحث تنوع‌بخشی به تولیدات است، متأسفانه در مجموعه‌های تولیدی استان  صرفاً اقدام به تولید محصول خاصی می‌کنند و ریسک ورود به بخش‌های جدید را قبول نمی‌کنند اما برای رقابت در بازار امروز باید به سمت به‌روزرسانی تجهیزات و تولیدات حرکت کنند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: