• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1086-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تبریز


دانشگاه تبریز، برای سال تحصیلی 98-97 به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می‌پذیرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رئیس گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این دانشگاه 20 درصد ظرفیت در تحصیلات تکمیلی را از جمله در دوره کارشناسی ارشد با بررسی سوابق تحصیلی و ارزیابی مدارک پذیرش خواهد کرد.
 
 حمید احمدی در ادامه بیان کرد: پذیرش دانشجو در تمامی رشته و گرایش‎های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز  به جز رشته زبان‎های باستانی ایران که در سال تحصیلی 98-1397 دارای سهمیه پذیرش از طریق کنکور سراسری هستند، از میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته، با لحاظ شرایط مندرج در شیوه نامه پذیرش، دانشجو می‌پذیرد.
  
وی گفت: حائزین شرایط تا پنجم اسفند ماه سال جاری فرصت دارند، ضمن مطالعه فراخوان و شیوه نامه پذیرش از طریق سایت گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز به آدرس www.dotsa.tabrizu.ac.ir، درخواست خود را با تکمیل فرم‌ها و مدارک از طریق پست پیشتاز به این دفتر ارسال کنند.
 
دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن 800 هیات علمی و بیش از 24 هزار دانشجو که بیش از 500 نفر آن‌ها عضو دفتر استعداد درخشان هستند، یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی، سطح یک و برتر کشور است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: