• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس انجمن حرفه‌ای واحدهای رفاهی، تفریحی و پذیدایی گردشگری آذربایجان شرقی:

مراکز پذیرایی به مناسبت رویداد «تبریز 2018» خانه تکانی می‌کنند

رئیس انجمن حرفه‌ای واحدهای رفاهی، تفریحی و پذیدایی گردشگری آذربایجان شرقی معتقد است که مراکز پذیرایی به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018،  خانه تکانی کرده و خود را برای آن آماده می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد علاقبند در اولین همایش انجمن حرفه‌ای واحدهای رفاهی، پذیرایی و گردشگری استان با اشاره به این‌که تبریز پایتخت غذای کشور محسوب می‌شود، گفت: این انجمن با همکاری واحدهای متعدد گردشگری در استان تشکیل شده و به دلیل وجود غذاهای محلی متنوع در استان، با دیگر انجمن‌های حرفه‌ای کشور متمایز است. 

وی ادامه داد: معمولا گردشگران از غذاهای آذربایجان شرقی رضایت دارند و البته باید رستوران‌ها خود را با روند پیشرفت تکنولوژی تطبیق داده و در کسب و کار خود دقت لازم را داشته باشند. 

وی تشکیل انجمن حرفه‌ای اتفاق مبارکی در استان دانست و افزود: با تدبیر دولت در هر استان یک انجمن به این عنوان تشکیل می‌شود و  تمامی مجتمع‌های فعال را  زیرنظر خود می‌گیرد؛ به طوری‌که  تمامی مشکلات و مسائل در ابتدا از طریق انجمن مطرح و پیگیری می‌شود. 

علاقبند، ساماندهی مجتمع‎ها، مرتبط سازی اطلاعاتی کلیه رستوران‎های کشور، آموزش عمومی کلیه پرسنل با محوریت آموزش رفتاری و گفتاری، بررسی مشکلات اعضای انجمن و پیگیری آن‌ها و  بالابردن ارزش اجتماعی اعضا را از جمله اهداف شکل‌گیری این انجمن مطرح کرد.

وی با اشاره به انتخاب پنج نقطه در کشور هم‌چون تبریز، اصفهان، شیراز، یزد و تهران برای توسعه گردشگری بوده از سوی آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا)، خاطرنشان کرد: خوشبختانه منطقه آذربایجان با محوریت تبریز به‌عنوان پایلوت از میان مناطق مذکور انتخاب شده است؛ به طوریکه دوره‌های آموزشی آن‌ها از اواخر سال 2018 آغاز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: