• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-6388-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----


آجرلو: میزبانی مسابقات آسیایی از همه نظر به نفع باشگاه‌های ایرانی است

صبح یک‌شنبه جلسه مشترک محمدرضا داورزنی با رییس فدراسیون فوتبال و مدیران عامل سه باشگاه حاضر در مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا در دفتر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجرلو مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان این جلسه گفت: امروز به درخواست باشگاه‌ها، آقای تاج جلسه‌ای در دفتر داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار کردند که تصمیم کمیته مسابقات AFC بررسی شود. رای هیات اجرایی منجر به این شد که برابر قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مسابقات در زمین خود باشگاه‌ها برگزار شود و در زمین بی‌طرف نباشد. با توجه به این که ۱۰ روز پیش هم یک شرکت ایرلندی مامور بررسی امنیت چهار کشور عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر و ایران شده بود سه گزارش منتشر شده بود و فقط گزارش ایران را ارائه نکرد.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: فدراسیون فوتبال ایران بنا شد این مساله را پیگیری کند تا گزارش ایران هم منتشر شود. فوتبال یک بسته سیاسی نیست و باید آن را از سیاست جدا کرد. خواسته من این است که این اتفاق از طرف فدراسیون فوتبال پیگیری شود تا ما در کشور خودمان و با هوادارن پرشورمان میزبان تیم‌های دیگر باشیم.

آجرلو در پایان گفت: در کنار حضور هواداران این میزبانی‌ها به لحاظ اقتصادی هم کمک قابل توجهی به سه باشگاه ایرانی حاضر در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا می‌کند. از هوادارنمان می‌خواهیم در کمال آرامش در انتظار خبرهای خوب برای میزبانی‌ها باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: