• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

رویداد «تبریز 2018» آغازی برای اصلاح امور و آمادگی جامعه برای جذب گردشگر است

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: رویداد "تبریز 2018" آغازی برای اصلاح امور و آمادگی جامعه برای جذب گردشگر و توسعه صنعت گردشگری در منطقه است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رحیم شهرتی‌فر در اولین همایش انجمن حرفه‌ای واحدهای رفاهی، پذیرایی و گردشگری استان، راه اندازی این انجمن را اقدامی با ارزش دانست و گفت: گردشگران در کنار بازدید از بناهای تاریخی و آشنایی با تاریخ این منطقه، از امکانات رفاهی، تفریحی، خدماتی، اقامتی و البته پذیرایی استفاده می کنند که باید به طور مناسب برای گردشگران تامین شود.
 
وی ادامه داد: این کار تنها با حضور منسجم بخش خصوصی و بخش دولتی امکان پذیر می شود و در این راستا باید از رموز پیشرفت کشورهای موفق استفاده کنیم.
 
وی در بخشی دیگر از سخنان خود، توسعه فرهنگی، اجتماعی و رفاهی از نتایج انقلاب صنعتی است، افزود: تغییر ساختار جامعه، افزایش جمعیت، حذف موانع قانونی موجود بر سر راه فعالیت ها، کم رنگ شدن نقش دولت در فعالیت های اقتصادی کم رنگ تر و پررنگ نقش فرد و بخش خصوصی است.
 
شهرتی فر ادامه داد: حذف امتیازات افراد خاص، تغییر تفکر سنتی تحت الشعاع اندیشه نو و توجه به آینده از دیگر نتایج انقلاب صنعتی به شمار می آید.
 
در این مراسم از پیشکسوتان و فعالان عرصه غذا تقدیر و دوره آموزشی برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: