• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-9214-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

این داستان سر دراز دارد

«شهین‌باهر - قلی‌زاده» راند دوم!

اختلاف نظر و بحث شهردار تبریز و یکی از اعضای شورا در جلسه امروز (یکشنبه) شورا برای دقایقی موجب  ملتهب شدن جو جلسه شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر و فرج محمد قلی‌زاده طی هفته‌های گذشته یک بار در صحن شورا در خصوص انتصابات شهرداری و استخدام نفرات جدید بحث کرده بودند.

در جلسه امروز نیز شهردار تبریز گفت: برخی در فضای مجازی از بحث بنده و آقای قلی‌زاده بهره‌برداری کردند؛ این در حالیست که تبریز برای عبور از بحران به آرامش بیشتری نیاز دارد.

ایرج شهین باهر خاطرنشان کرد: حرف‌های بنده در آن جلسه، کلی بوده و شخص آقای قلی‌زاده مدنظرم نبود.

وی تصریح کرد: از اعضای شورا تقاضا دارم مستند حرف زده و اجازه ندهند فضا دست افرادی که به دنبال برهم زدن آرامش شورای پنجم هستند، بیفتد. 

در ادامه، فرج محمد قلی‌زاده در پاسخ به سخنان شهردار تبریز گفت: از توضیح شهردار تبریز تشکر می‌کنم، اگر بنده تاکنون یک نفر برای استخدام در شهرداری معرفی کرده‌ام، شرف انسانی‌تان را مد نظر قرارداده و همین الان بگویید. البته دوست دارم خودم خراب شده و خلاف حرف بنده ثابت شود تا شهردار تبریز به دروغ گویی متهم نشود!.

وی با بیان این که شهردار تبریز دروغ نمی‌گوید، گفت: اگر بنده سهم خواهی کرده و فردی را برای استخدام معرفی کرده‌ام، بگویید.

وی ادامه داد: بنده اینجا نقش اپوزیسیون ندارم، بلکه نماینده مردم هستم. علی‌رغم تحقق بودجه ۵۷ درصدی در سال ۹۵، چرا همان بودجه را امسال هم تکرار می‌کنیم؟ البته برای پوشش هزینه‌ها مجبور هستید تکرار کنید! 

این عضو شورا خاطرنشان کرد: رونق ساخت‌وساز تا چه حدی در تحقق بیشتر بودجه تاثیر می‌گذارد؟ بازهم مجبور به تراکم فروشی و تغییر کاربری می‌شوید. بنده به شهین باهر حمله نمی‌کنم، بلکه سخنانم اعلام خطری برای شهر است.

قلی‌زاده با بیان این که توان اخراج نیروهای مازاد را ندارید و کار اخلاقی هم نیست، خاطرنشان کرد: شهردار می‌تواند از ورود نورچشمی‌ها جلوگیری کرده و یا با برگزاری دوره‌های کوتاه مدت برای این افراد، به‌جای برون سپاری امور از این نیروها برای بخش‌های مختلف نظیر کارخانه آسفالت‌ استفاده کند.

وی در پایان خطاب به خبرنگاران گفت: خبرنگاران از شرافت قلم خود صیانت کنند و طوری نشود هر مسئول بعد از انتصاب پنج خبرنگار هم استخدام کند.

شهردار تبریز در پاسخ به این سخنان قلی‌زاده گفت: استخدام ۷۵ نفر در دوران بنده انجام نشده و تنها نفراتی برای دفتر اعضای شورا و دفتر شهردار در زمان بنده به کار گرفته شده‌اند.

شهین‌باهر ادامه داد: به هیچ وجه استخدام جدید نداریم و این آمادگی را داریم لیست مشخصات نفرات جدید را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم تا همه بدانند چه کسانی چه زمانی استخدام شدند.

قلی‌زاده بار دیگر به گفته‌های شهین‌باهر واکنش نشان داد و گفت: آن کسی که در سایتش علیه من می‌نویسد؛ در روابط عمومی به کار گرفته شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: