• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5914-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

جزئیات تعطیلی مدارس در آذربایجان شرقی

مدارس برخی از شهرستان های آذربایجان شرقی به دنبال بارش برف فردا (شنبه) تعطیل است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، به دلیل بارش شدید برف و برودت هوا، شنبه هفت بهمن ماه مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی (اعم از مدارس مناطق شهری و روستایی) منطقه‌ی خاروانا با یک ساعت تاخیر (راس ساعت ۹ صبح) شروع خواهند شد. همچنین مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی (اعم از مدارس مناطق شهری و روستایی) ورزقان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهد بود.

بر همین اساس، کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی شهرستان اهر تعطیل و مدارس مناطق شهری اهر دایر خواهند بود.

همچنین کلیه‌ی مقاطع تحصیلی (اعم از مدارس مناطق شهری و روستایی) منطقه‌ی کندوان و نظرکهریزی در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل اعلام شده‌اند.

در شهرستان میانه نیز کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی تعطیل بوده و مدارس مناطق شهری شهرستان میانه و شهر آچاچی دایر خواهند بود. در منطقه ترکمان چای، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی در دونوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام شده‌اند.

مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و مدارس استثنایی مناطق شهری منطقه‌ی کاغذکنان شهرستان میانه نیز تعطیل اعلام گردید.

در شهرستان هوراند نیزمدارس کلیه مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.

مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی شهرستان هشترود تعطیل بوده و مدارس مناطق شهری شهرستان هشترود با یک ساعت تاخیر و از ساعت 9 شروع به فعالیت می‌کنند.

در منطقه‌ی خواجه مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنائی و مناطق شهری تعطیل اعلام شده و مدارس مقاطع تحصیلی متوسطه‌ی دوره‌ی اول و دوم مناطق شهری با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.

در منطقه هریس، مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی تعطیل بوده و در مناطق شهری، مراکز پیش دبستانی تعطیل خواهد بود. مدارس مقاطع ابتدایی، متوسطه ی دوره ی اول و دوم هریس نیز با یک ساعت تاخیر، راس ساعت ۹ صبح شروع می‌کنند.

در شهرستان مراغه نیز مدارس کلیه مقاطع تحصیلی بخش سراجو در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.

 مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان چاراویماق اعم از مناطق شهری و مناطق روستائی با یک ساعت تاخیر، راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.

همچنین مدارس کلیه‌ی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی شهرستان سراب تعطیل اعلام شده و مدارس کلیه مقاطع تحصیلی مناطق شهری نیز با یک ساعت تاخیر، راس ساعت ۹ صبح شروع می‌شوند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: