• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-18414-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

تشریح فعالیت‌های شهرداری منطقه 5 تبریز در محدوده کوی استانداری

شهردار منطقه پنج تبریز گفت: با پایان احداث پل اتصال دهنده کوی استانداری به نصر و جابجایی تاسیسات شهری، احداث چهار رمپ پروژه نیز در آستانه اتمام قرار دارد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات احداث پل واقع در اتوبان پاسداران به طول 55 متر و عرض 35 متر به اتمام رسیده و در مرحله ساخت قرنیز و خاکریزی دیواره کناری قرار دارد.
 
وی با اشاره به اینکه این پروژه از چهار رمپ تشکیل شده است، تشریح کرد: رمپ پاسداران به کوی استانداری به اتمام رسیده و درمرحله آسفالت‌ریزی است و رمپ پاسداران به نصر نیز بعد از جابجایی تاسیسات گاز، به اتمام می‌رسد.
 
هوشیار در مورد مشخصات رمپ سوم نیز خاطرنشان کرد: با اتمام احداث دیواره سنگی و انتقال تاسیسات شهری رمپ دسترسی کوی نصربه اتوبان پاسداران در آستانه اتمام است و رمپ دسترسی کوی استانداری به پاسداران نیز در مرحله خاکریزی بوده و در حداقل زمان به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
وی، طول مسیر اصلی این پروژه بزرگ را ۲۶۰۰ متر عنوان کرد و گفت: با بهره‌برداری از این تقاطع غیر همسطح علاوه بر خارج کردن کوی نصر از بن بست، شاهد اجرای فاز اول اتوبان ولایت نیز خواهیم بود.
 
شایان ذکراست، برای فاز اول اتوبان ولایت 200میلیارد ریال هزینه می‌شود و اعتبار پیش‌بینی شده برای کل مسیر اتوبان ولایت نیز 1000میلیارد ریال است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: