• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-17514-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

در جلسه بررسی مسائل بزرگراه خواجه-ورزقان مطرح شد

پیمانکاران سهل‌انگار باید تعیین تکلیف شوند

فرماندار ورزقان با بیان اینکه روند تکمیل بزرگراه خواجه - ورزقان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مطالبات مردم شهرستان باید تسریع یابد، گفت: پیمانکاران سهل‌انگار باید تعیین تکلیف شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن یحیوی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بزرگراه خواجه – ورزقان از کندی روند احداث این پروژه در 2 ماه اخیر انتقاد کرد . 
  
وی بر لزوم هماهنگی بین بخشی تاکید کرد و افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان کارفرما باید این هماهنگی را برقرار کرده و اراضی باقی مانده را در اسرع وقت تملک و در اختیار پیمانکاران قرار دهد تا جابجایی تاسیسات و عملیات اجرای بزرگراه سرعت گیرد . 
  
فرماندار شهرستان ورزقان اظهارکرد: در طول سال تصادفات ناگواری در جاده موجود ورزقان به تبریز روی می‌دهد که تمامی دستگاه‌های متولی باید با احساس مسئولیت بیشتری نسبت به احداث این پروژه اهتمام ورزند . 
  
نماینده مردم ورزقان و خاروانا نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت تسریع در روند پروژه، از کندی روند کار در ماه‌های اخیر به شدت انتقاد کرد و تعیین تکلیف شرکت‌های پیمانکار کم کار را در چند روز آینده خواستار شد . 
  
وی با تاکید بر اینکه کم‌کاری در پروژه بزرگراه خواجه –ورزقان بازی با جان مردم است، گفت: یکی دیگر از عوامل کندی روند کار تملک نشدن بخشی از اراضی موجود در مسیر است که باید با اهتمام اداره‌کل راه و شهرسازی سریعا تملک شود . 
  
رضا علیزاده تصریح کرد: طی توافقاتی که با شرکت ملی مس ایران از اواسط سال 95 انجام دادیم محدودیتی از لحاظ منابع مالی در این پروژه وجود ندارد و پروژه بزرگراه خواجه – ورزقان از جمله پروژه‌ها در سطح کشور است که مشکل مالی ندارد؛ بنابراین کندی در روند احداث این پروژه به هیچ وجه قابل قبول نیست . 
  
مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز اظهار کرد: پروژه بزرگراه خواجه – ورزقان از جمله پروژه‌های سطح استان است که انتظار می‌رود به جهت نبودن مشکل مالی بدون وقفه و با سرعت احداث شود . 
  
وی گفت: با پیگیری‌های نماینده شهرستان  از سال 95 مشکل مالی پروژه رفع شده و تلاش می‌کنیم در سریعترین زمان ممکن روند تملک اراضی اتمام و پروژه سرعت گیرد . 
  
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بزرگراه خواجه – ورزقان با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی و مسئولین شهرستانی برگزار شد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: