• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-6190-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اهر و هریس:

ایجاد شهرک ویلایی در اهر ضروری است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، ایجاد و احداث شهرک ویلایی را در این شهرستان ضروری برشمرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بیت اله عبدالهی در جلسه ای با شهردار و اعضای شورای شهر اهر گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری اهر و همچنین وجود باغات سیب اطراف شهر و کمربندی اهر به مشکین شهر که مناظر زیبا و دلنشینی وجود دارد، می‌توان با ایجاد شهرک ویلایی زمینه حضور گردشگران و سرمایه گذاران به این بخش را فراهم کرده و زمینه ساز درآمدزایی و اشتغالزایی شود. 

وی با اشاره به توجه ویژه شهرداری به المان و زیباسازی مناظر شهری خصوصاً خیابان‌ها افزود: ایجاد المان‌های جدید و خصوصاً روشنایی در سطح خیابانها و معابر شهری می‌تواند زمینه زیبا سازی شهر را فراهم کند و این هم باید به همت خود شهرداری ها و مردم انجام شود. 

عبدالهی با اظهار تأسف از کمبود امکانات و درآمدهای شهرداری ها و خصوصاً نبود امکانات و تجهیزات ناوگان اتش نشانی شهرستان اهر افزود: علاوه بر کمبود درآمد شهرداری شهرستان اهر از کمبود امکانات و تجهیزات سازمان آتش نشانی نیز رنج می برد ولی با آن همه تلاشگران خدوم آتش نشانی این شهرستان در تمام مواقع سرصحنه حوادث و وقایع حضور چشمگیری داشته و این باعث افتخار می باشد. 
  
فرماندار اهر نیز در ادامه این جلسه امکانات و تجهیزات سازمان آتش نشانی این شهرستان را در مقابل حجم کاری این سازمان در دو شهر اهر و هوراند ناکافی دانست. 
زاهد محمودی گفت: با تمام قول ها و وعده های مدیریت بحران استان در خصوص تجهیز ایمنی شهرستان اهر تاکنون به جایی نرسیدیم و امیدواریم  این مشکل ریشه ای حل شود.  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: