• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1586-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

عقد تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین دانشگاه تبریز و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی

با هدف تقویت فعالیت‌های مشترک علمی، دانشگاه تبریز و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، با اشاره به این که گسترش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی از اصلی ترین موضوعات این تفاهم نامه به شمار می‌آید، گفت:  استفاده مطلوب از توانایی‌ها و ظرفیت‌های تحقیقاتی، آموزشی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی، تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی، جهت دهی به پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای طرفین و انجام بازدیدهای علمی از مفاد این تفاهم نامه است.


محمد مقدم واحد، با تاکید بر تعهدات طرفین در این تفاهم نامه افزود: همکاری و تبادل اطلاعات در تدوین سیاست‌ها، برنامه‌ها و نیازهای پژوهشی، اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک، برگزاری همایش‌ها،کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی، مشارکت در کمیته‌های علمی، پژوهشی و تخصصی، انتشارآثار علمی و دستاوردهای تحقیقاتی و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی از تعهدات دو طرف در این تفاهم نامه به شمار می‌آیند.

وی در ادامه با اشاره به اهدف عقد این تفاهم‌نامه بیان کرد: با توجه به رسالت و جایگاه دانشگاه تبریز و فراهم بودن امکان دسترسی به فناوری‌های مورد نیاز این شرکت، دفتر ارتباطی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در دانشگاه تبریز تاسیس می‌شود.

این تفاهم نامه علمی_پژوهشی در پنج ماده و پنج تبصره به امضاء "مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی" و "معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز" رسید. انعقاد تفاهم نامه‌های علمی، پژوهشی و فناوری در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه از اولویت‌های دانشگاه تبریز در چندین سال اخیر بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: