• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-15314-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز تاکید کرد

تحقق «آرمان‌شهر آباد» با حضور مستمر شهروندان تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز بر اهمیت اجرای هر چه بیشتر برنامه‌های فرهنگی و مشارکت شهروندان در توسعه برپایی این اقدامات تاکید کرد .
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، علی مدبردر گفت‌وگو با خبرنگاران، پارک‌های تبریز را یکی از برجسته‌ترین فضاها برای فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی جهت برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه، مسابقه‌های فرهنگی، جشنواره‌های شهروندی و... از این پس مهمترین رویکردهای فرهنگی در این مجموعه است .
 
مدبر با اشاره به ضرورت مشارکت‌دهی هر چه بیشتر شهروندان در اجرای این برنامه‌ها، اظهار کرد: بی‌شک آرمان دست یافتن به شهری آباد و زیبا بدون حضور مستمر شهروندان تحقق نمی‌یابد .
 
وی خاطرنشان کرد: دو مقوله‌ی زیباسازی و فضای سبز با تلفیق مناسب در کنار یکدیگر می‌توانند جلوه‌‌هایی منحصربه‌فرد را در سطح شهر رقم بزنند .
 
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز این اقدام را امری خوش یمن در رویداد تبریز 2018 دانست و گفت: بدون تردید در تبریز 2018 توجه به زیبایی و طراوت شهری و پدید آوردن منظری بدیع، بسیارتاثیرگذار است .
 
مدبر در پایان خاطرنشان کرد: با توسعه و ادغام دو سازمان زیباسازی و فضای سبز، از این پس فعالیت‌های این حوزه نیز گسترش پیدا کرده و طیف وسیع‌تری از برنامه‌های شهر و شهروندی را دربر می‌گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: