• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2784-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری در تمامی سازمان‌ها


استاندار آذربایجان شرقی گفت: ایجاد پنجره واحد در سازمان ها برای ارایه خدمات بهتر و معرفی قابلیت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران استان ضروری است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان، افزود: در این پنجره واحد به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و تسهیل امور مربوط به سرمایه گذاری و رفع موانع تولید باید اطلاعات مربوط به زمین های قابل واگذاری و زیرساخت های موجود در مناطق قابل سرمایه گذاری در دسترس سرمایه گذاران قرار گیرد. 
  
وی اظهارکرد: شرایط و مدارک لازم برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف قابل سرمایه گذاری نیز باید به صورت شفاف در این پنجره واحد در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و دریافت مجوز از دستگاهی به دستگاه دیگر مراجعه نکنند. 
  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تلاش دستگاه های مسئول برای تسهیل امور مربوط به سرمایه گذاری در استان یادآوری کرد: به منظور رفع مشکل کمبود زمین برای سرمایه گذاری باید به سمت طبقاتی کردن واحدهای صنعتی حرکت کرد. 
  
خدابخش با اشاره به نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی استان به نوسازی ماشین آلات خود، ادامه داد: توسعه و نوسازی واحدهای تولیدی موجب پایداری تولید و افزایش اشتغالزایی در استان می شود. 
  
وی با تاکید بر ایجاد امکانات لازم برای شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذاران نوپا و کارآفرین در شهرک های صنعتی گفت: باید زمین های اطراف تبریز که بدون استفاده مانده را به شهرک صنعتی تبدیل کرد و این زمین ها را در اختیار سرمایه گذاران قرار داد. 
  
استاندار آذربایجان شرقی از مدیران دستگاه های استانی خواست ارتباط بیشتری با مردم برقرار کرده و زمانی را برای شنیدن حرف ها و مشکلات مراجعه کنندگان اختصاص دهند. 
  
خدابخش افزود: گوش کردن به حرف های مردم و چاره اندیشی برای رفع مشکلات آنان از وظایف مدیران و مسئولان دستگاه ها بوده و باید در این زمینه بیشتر همت کنند. 
  
در این جلسه مدیران کل گمرک و صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گزارشی از اقدامات دستگاه های تحت مدیریت خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی ارایه کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: