• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-4187-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

دعوت امام جمعه تبریز از مردم برای شرکت در راهپیمایی علیه تجمعات اخیر

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، از  مردم آذربایجان جهت شرکت در راهپیمایی فردا بعد از نماز جمعه، علیه تجمعات اخیر که در برخی مواقع منجر به صدمه دیدن اموال عمومی و اغتشاش شد، دعوت کرد.

 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌ شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم  در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: از هوشیاری، شعور و غیرت ملی و دینی مردم آذربایجان به ویژه تبریز که در مسایل اخیر کشور، سربلند شده و وفاداریشان را به نظام اسلامی ثابت کردند، تشکر می کنم.

وی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی علیه هنجارشکنان اظهار کرد:  از مردم تبریز دعوت می کنم  تا فردا بعد از نماز جمعه در راهپیمایی برای حمایت و اعلام وفاداری با نظام و برائت از کسانی که آشوب گری کردند، شرکت کنند.

وی ادامه داد: کسانی که در این راهپیمایی ها شرکت می کنند به این معنا نیست که از عملکرد امور اقتصادی کشور رضایت دارند، بلکه این افراد کسانی هستند که انقلاب و نظامشان را دوست دارند. 

 حجت الاسلام آل هاشم از هواداران تیم تراکتور سازی خواست تا فردا در بازی تراکتور سازی با استقلال، بار دیگر  شعور ملی خود را به نمایش بگذارند و  با رعایت کردن مباحث ایمنی بهانه ای به دست دشمنان نظام ندهند.

وی با بیان این که حکومت باید در حوزه فرهنگی نظارت کافی را داشته باشد، گفت:  مدیریت فرهنگی در جامعه ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه فرهنگ یک مسئله حیاتی و اساس جامعه است.


حجت الاسلام آل هاشم با بیان این‌که اقدامات فرهنگی بدون برنامه ریزی به ثمر نمی رسد، بیان کرد: کار فرهنگی نیازمند برنامه ریزی است؛ اقدامات و امور مرتبط با فرهنگ باید در چارچوب اهداف و وظایف کلان قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم قرار دادن فرهنگ در اولویت های بودجه، خاطر نشان کرد:  فایده مصرف بودجه در فرهنگ، بلند مدت است و به عبارتی هر چه در باب فرهنگ هزینه می شود، هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است. 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که رفع مسائل بخش فرهنگ نیاز به صرف وقت و بودجه کافی دارد، ادامه داد: پول همه چیز نیست، بلکه تولید فکری نیز حائز اهمیت است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: