• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2385-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مردم مراغه تجمع اخیر در این شهرستان را محکوم کردند

شرکت کنندگان در این اجتماع مردمی با سردادن شعارهایی ضمن تجدید میثاق با ولایت، اقدامات اخیر برخی افراد در خصوص تجمع و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در تجمع امروز مردم مراغه، شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی  مانند"مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، " مرگ بر فتنه گر" و "رهسپاریم با ولایت تا شهادت"،  ناآرامی های اخیر را محکوم کرده و با آرمان های رهبری تجدید میثاق کردند.

امام جمعه مراغه در این تجمع با اشاره به شکست توطئه های مختلف دشمنان علیه نظام اسلامی اظهار کرد: مردم ایران در محکوم کردن قضایای اخیر متحد بوده و تاکید دارند که باید با اغتشاشگران با قاطعیت برخورد شود.
 
حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی بر لزوم توجه به مطالبات و دغدغه های آحاد مردم از سوی مسئولان تاکید کرد و گفت: مسئولان نظام اسلامی در قالب قوای سه گانه، باید دست غارتگران و چپاولگران را از بیت المال مردم کوتاه کرده و با مفسدان اقتصادی برخورد جدی بکنند.

وی همچنین آسیب رساندن به اموال عمومی و شخصی را به بهانه اعتراض به مشکلات اقتصادی محکوم کرد.
 
وی تاکید کرد: ملت ایران با وجود مشکلات بزرگ اقتصادی و معیشتی و هشت سال جنگ تحمیلی، فرزندان و عزیزان خود را در راه اعتلای نظام اسلامی فدا کرده و همواره از ولایت و نظام اسلامی دفاع خواهند کرد.
  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: