• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-3890-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

امام جمعه هشترود:

دولت به فکر معیشت مردم باشد

امام جمعه هشترود گفت: دولت باید به فکر معیشت مردم باشد تا مردم نیز به گرانی ها اعتراض نکنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت السلام علی رحیمی در جلسه شورای اداری هشترود خاطر نشان کرد:  آنهایی که برنامه و بودجه می‌نویسند آیا از فقر عده کثیری از مردم خبر دارند؟ آیا این افراد برای کمک به وضعیت اقتصادی کاری کرده اند؟ آیا تا به حال با مشکل اقتصادی مواجه شده اند تا بی پولی مردم را درک کند؟.

وی اظهارکرد: هم در دولت سابق و هم در دولت فعلی، اقتصاد، آنچنان که باید ،موفق عمل نکرده  و از همین رو مردم در مشکلات اقتصادی غوطه ور هستند و باید فکری برای حل این معضل بزرگ کرد.

رحیمی ادامه داد: آن عده از افرادی که همراه معترضین به گرانی به خیابان‌ها آمدند و به اموال عمومی آسیب رساندند قطعا از این مردم نیستند و به واسطه دشمنان نظام و گروه‌های معاند اجیر شده اند، زیرا هیچ وقت یک ایرانی، نمی‌تواند به بیت المال خسارت وارد سازد.

نماینده مردم هشترود و‌چاراویماق نیز در این جلسه گفت: بنده با افزایش قیمت حامل‌های انرژی و بنزین موافق نیستم و به این پیشنهاد رای نخواهم داد و توصیه من به دولتی ها این است که به فکر بهبود وضعیت اقتصادی مردم باشند، زیرا این مردم واقعا مشکل دارند.

سید حمزه امینی یاد آور شد: مردم نباید فریب مخالفان نظام را بخورند و مسئولان نباید با کم کاری و بی توجهی به مردم، به دست عده ای، بهانه بدهند.

وی اظهارکرد: هر مسئولی که به مردم خدمت نکند و در راستای نظام جمهوری اسلامی نباشد و باعث تحریک مردم برای تجمعات خیابانی بشود، بر پیکره نظام ضربه می‌زند و این مردم با پشتیبانی ولی فقیه جواب دندان شکنی به این عده از مسئولین خواهند داد.

وی تاکید کرد: من به عنوان نماینده مردم هشترود و‌چاراویماق درخواستم از مجموعه قضایی این است که با مخلان آرامش و آسایش کشور که در سال‌های قبل در پست های حکومتی حضور داشتند و الان علیه یک قوه و سازمانهای دیگر حرف می زنند و حر‌فهای مقام معظم رهبری گوش نمی کنند، برخورد کند.

فرماندار هشترود نیز در این جلسه گفت: آفرین به غیرت مردم ولایتمدار هشترود که همچون سایر شهرهای آذربایجان در دام عده قلیلی از گروه‌های معاند گرفتار نشدند و در رابطه  تجمعات چند روز گذشته به خیابان‌ها نیامدند و بار دیگر ولایی و انقلابی بودن خود را بر همگان ثابت کردند.

حسن مستفید افزود: عربستان  می‌خواست با دلارهای نفتی اش باعث تحریک ملت ایران شود و آنها را به خیابان بکشاند تا برای نظام مشکلی ایجاد کند اما این آرزو را به گور خواهد بود، زیرا ایرانی‌ها همیشه و در همه حال پشتیبان ولایت فقیه هستند و از دشمنان انسانیت و رژیم های کودک کش و ناقض حقوق بشر حرف شنوی ندارند.

فرمانده نیروی انتظامی هشترود نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: اگر در ساعات غیر اداری خودروهای دولتی در خیابان و معابر در حالت پارک مشاهده شود به پارکینگ منتقل خواهد شد، زیرا اغتشاشگران  سعی دارند به اموال دولتی آسیب بزنند.

سرهنگ محمد تقی سلطانی ادامه داد: همه ادارات باید به دوربین مداربسته مجهز شوند و دوربین‌های سطح شهر باید مرمت و جاهایی که دوربین ندارند باید مجهز به دوربین شوند، تا اتفاقات موجود در منطقه رصد شوند.

جانشین سپاه ناحیه هشترود نیز در این جلسه گفت: آنهایی که با رای مردم به حکومت رسیده اند نباید نقش اپوزیسیون را بازی کنند و مردم را با مشکلات گوناگون مواجه سازند.

سرهنگ امیر شاهمحمدپور اظهارکرد: مسئولان نباید به خاطر مسائل مالی، مردم را تحت فشار قرار دهند و بر مردم فشار آورند.

وی اشاره کرد: نا آرامی های اخیر یک سناریو از طرف دشمنان بود که طراحی و اجرا شد و از مطالبات به حق مردم، به نفع خود استفاده کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: