• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-886-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

سمینار آموزشی قانون مالیات بر ارزش افزوده در تبریز برگزار می‌شود

سمینار آموزشی قانون مالیات بر ارزش افزوده 12 دی ماه  در تبریز برگزار می‌شود.
 
دبیراجرایی این سمینار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی اظهار کرد: این همایش یکی از سلسله همایش‌های توانمند سازی حسابداران و مدیران مالی است.
  
علیرضا الهیان گفت: هدف یاس سیستم  به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه شرکت‌های آرک از برگزاری دوره های توانمند سازی حسابدارن و مدیران مالی، تجسم جایگاه واقعی حسابداران و مدیران مالی در جلوگیری از هدر رفتن هزینه ای شرکت و کمک به توسعه هرچه بیشتر کسب و کار شرکت‌هاست. 
  
وی با بیان اینکه حسابدارن و مدیران مالی باید با ایجاد توانمندی بیشتر نقش موثر خود را در تحقق اهداف شرکت‌ها و سازمان‌ها انجام دهند، افزود: شرکت در این دوره ها به عنوان یکی از ضرورت‌های کارحسابداران مالی محسوب شده و طبعا استفاده از نرم افزار حسابداری جامع به عنوان ابزار مناسب و کارآمد برای کنترل و مدیریت اطلاعات ویژگی مهم دیگری است که توان شرکتها را دوچندان می‌نماید. 
  
هادی بی بی اغلی، نماینده یاس سیستم در استان آذربایجان شرقی نیز درمورد برگزاری این سمینار گفت: استان آذر بایجان شرقی به عنوان یک قطب صنعتی مهم و تاثیر گذار در کشور شایسته داشتن حسابدارن و مدیران مالی توانمند و متعقد است و برگزاری دوره های توانمند سازی ویژه این جامعه شریف اولین گام برای تحقق به این هدف است. 
 
 وی افزود: ما با ارائه نرم افزارهای مناسب و هوشمند می‌توانیم از هدررفتن وقت حسابدارن و مدیران مالی جلوگیری کنیم تا آنها بتوانند به کارهای تخصصی و راهکارهایی برای ارتقاء سطح کسب و کار شرکتشان بپردازند . 
  
مهدی فاضلی، نماینده یاس سیستم نیز گفت:  در برگزاری این همایش دو موضوع مد نظر می باشد اولین موضوع مربوط به مالیات برارزش افزوده که با استفاده از اساتید محترم سازمان اداره مالیاتی استان " اقای بابائی " (معاونت ارزش افزوده استان )و " آقای چراغی " (رئیس حسابرسی ارزش افزوده استان ) با موضوع تفسیر بر قانون مالیات بر ارزش افزوده و نحوه رسیدگی و حسابرسی ارزش افزوده، تشریح می شود. 
  
وی ادامه داد: قسمتی از همایش نیز برای پرسش وپاسخ در نظر گرفته شده تا بتوانیم مسائل مربوط به مالیات بر ارزش افزوده حسابداران و مدیران بنگاهای اقتصادی را تا حدودی رفع کنیم. 
  
فاضلی افزود: موضوع دوم مورد بحث در این سمینا مربوط به آشنائی کاربردی با نرم افزار مالی یاس سیستم می باشد که جزو نرم افزار های مالی تراز اول کشور محسوب می شود. نرم افزار یاس سیستم با کارآیی قدرتمند و ساختار مالی حرفه مطابق با استاندارهای حسابدارای کشور بوده که استفاده از این نرم افزار کارآمد و حرفه ای باعث ارتقاء سطح مالی بنگاه های اقتصادی در زمینه کنترل و اطلاعات مالی مدیریتی می شود. 

وی ادامه داد: شرکت آرک سیستم با برخورداری از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه پشتیبانی نرم افزار به بهترین نحو جوابگوی کاربران یاس سیستم می‌باشد که این موضوع حائز اهمیت می باشد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: