• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-2790-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شمال غرب کشور:

راه نجات اقتصاد کشور تکیه بر توانمندی‌های داخلی است


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شمال غرب کشور راه نجات اقتصاد کشور و اقتصاد مقاومتی را تکیه بر توانمندی‌های داخلی عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام ابوالفضل ولایی در همایش پیشگامان بصیرت در مصلای اهر،  ادامه داد: در این راستا همه باید تلاش کنیم تا به این هدف مهم با همت و تلاش مضاعف دست پیدا کنیم. 

وی افزود: امروز دشمن با دو برنامه از داخل و خارج پروژه توطئه و براندازی را آغاز کرده است، اولی در خارج از کشور به رهبری مستقیم آمریکا و دیگری توسط توطئه گران داخلی است. 

وی تأکید کرد: در سخنان برخی از افراد باید شک کرد که دشمنان و استکبار جهانی از این سخنان حمایت می‌کند و می‌خواهند سخنان خود را از زبان برخی افراد بگویند . 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شمال غرب کشور گفت: اگر دشمنان، سخنان افراد منتقد داخل نظام را تأیید و تشویق کردند، حتماً باید در درستی این سخنان شک کرد و دانست که هدف حمایت آن‌ها با مشکل مواجه کردن نظام است . 

وی با بیان اینکه تمامی جنایات توسط اسرائیل، رژیم آل سعود و کشورهای وابسته به آنها در اقصی نقاط دنیا انجام می‌شود، گفت: هیچ کس صدایش در نمی‌آید، اما اقتدار نظامی و دفاع مشروع  ایران اسلامی از اهداف و آرمان‌های انقلاب، همیشه مورد اعتراض استکبار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: