• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1785-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز:

9 دی روز نمایش عظمت و اقتدار ملی در مقابل زیاده خواهی جریان نفاق بود


مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تاکید کرد: 9 دی روز نمایش عظمت و اقتدار ملی در مقابل زیاده خواهی جریان نفاق بود.

حجت‎الاسلام سعید اسمعیلی پور در گفت‎وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب اظهار کرد: بی اعتنایی مخالفان به ایام‌الله که به نقش مردم در تداوم حاکمیت الهی تاکید دارد، نادیده گرفتن مردم و نفی نقش پررنگ مردم در حکومت بود.

وی ادامه داد: در نظام مردم سالاری دینی، مردم از ارکان محدث و مبقی نظام به شمار می‎آیند و پس از ایام پرالتهاب فتنه 88 نیز همین مردم با نمایش اقتدار و شعار حفظ نظام دینی، در برابر دین زدایی و زیاده خواهی جریان فتنه ایستادگی کردند.

وی بیان کرد: با توجه به وضوح اسناد موجود، نقش متکبران و مستبدان از جمله آمریکا و انگلیس در جریان فتنه‎ بسیار پررنگ بود و وابستگان به غرب نیز در این میان معرکه‌گیری کردند که این یکی از خصلت‎های اصلی منافقان به شمار می‎آید. منافق همانند کسی است که مغازه‌اش دو در دارد که از یک در با اهل ایمان و از در دیگر با بیگانه معامله می‌کند.

اسمعیلی پور با بیان این که شاخصه‌ی مهم این روز فهم و بصیرت ملی است، بیان کرد: مردم با پایبندی به ارزش‌های دینی و اقدام به موقع، درک درست از وقایع و شناخت اهداف دشمنان، فتنه‌ای را که چندین ماه پیاپی فضای جامعه را ملتهب کرده بود، خنثی کردند. 

وی با اشاره به حرکت خودجوش مردم تبریز در هشتم دی ماه 88 خاطرنشان کرد: حرکت خودجوش مردم تبریز در هشتم دی ماه با شور انقلابی، آغازی برای حضور همه‎ی ملت ایران در نهم دی ماه بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: