• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1485-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه:

خدمت به مردم از حضور در جبهه‌ها واجب‌تر است


فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه گفت: خدمت به مردم از حضور در جبهه‌ها واجب‌تر است، زیرا این مردم به مانند عمار در همه صحنه های انقلابی حاضر می شوند و پشتیبان نظام و انقلاب هستند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سردار رحیم نوعی اقدم در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم "کریمی" و ‌مراسم بزرگ داشت ۹ دی در هشترود خاطر نشان کرد: همراهی عوامل داخلی با فتنه گران خارجی در سال ۸۸، یک توطئه کثیف از طرف استکبار جهانی بود که با درایت رهبری و با پشتیبانی مردم انقلابی از نظام، خنثی شد. 
  
وی خاطرنشان کرد: نماز خواندن بی وضو در تجمع اعتراض‌آمیز سال ۸۸ که همراه با موسیقی و رقص و آواز بود، نشان از کثیف ترین توطئه توسط استکبار است که می‌خواست با این روش اسلام را از بین ببرد. 
  
وی اظهارکرد: آمریکا، انگلیس و اسرائیل از بزرگ ترین گردانندگان فتنه ۸۸ بودند و تجاوز فتنه گران از تجاوز صدام به انقلاب اسلامی بدتر بود. 
  
نوعی اقدم اضافه کرد: زمانی که داعش به نزدیکی های کاخ بشار اسد رسید، آمریکا با فرستادن پیام به اسد، مبنی بر جدا شدن از ایران، می‌تواند مادام العمر رئیس جمهور بماند و کشورت آباد شود، اما بشار اسد در جواب آمریکا گفت که رهبر ایران فرموده است اسد باید بماند و من هم می مانم. 
  
وی افزود: مسئولان باید در خدمت مردم باشند، زیرا این مردم ولی نعمتان مسئولان هستند و باید به درد مردم برسند و مشکل آنها را حل و فصل کنند. 
  
وی ادامه داد: شهدا با نثار جان شیرین خود چه در جنگ تحمیلی و چه در جبهه های مقاومت، درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و نگذاشتند هیچ دشمنی به اسلام و مسلمین تعرض کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: