• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1884-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه خوارزمی:

مباحث سیاسی نباید وارد مدیریت شود

رئیس دانشگاه خوارزمی با اشاره به این‌که برای توسعه صنعت و اقتصاد کشور نباید مباحث سیاسی وارد مدیریت شود، گفت: متاسفانه امروزه سیاست وارد مدیریت شده است؛ این در حالیست که مدیریت با روابط اعداد و ارقام سروکار دارد و سیاست در کشور به معنای جنگ قدرت است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد علی سبحان اللهی در پنجمین همایش معرفی برترین شرکت‌های غرب و شمالغرب کشور (ایران تک) اظهار کرد: برگزاری چنین همایش‌هایی، نقش موثری در معرفی ظرفیت‌های اقتصادی منطقه دارد و باعث می‌شود تا مردم به این نتیجه برسند که برای کسب موفقیت‌ها باید خود حرکت کنند. 

وی با بیان این‌که واحدهای تولیدی نباید واحد آموزش و آرندی را فراموش کنند، عنوان کرد: امروزه واحد آرندی (واحد تحقیق و توسعه) تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره‌وری، کیفیت و سطح استاندارد بازار دارد؛ بنابراین برای این‌که یک واحد تولیدی بتواند بروز باشد باید واحد آموزش  و آرندی را در اولویت خود قرار دهد. 

سبحان اللهی درر بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رویداد «تبریز 2018» خاطرنشان کرد: رویداد تبریز 2018 یک نقطه آغازی برای شروع اقدامات جدید است و تنها با برگزاری سمینارها و همایش‌های متعدد نمی‌توان در راستای جذب گردشگر گام برداشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: