• جمعه ۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-6814-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق بازرگانی تبریز:

استارت‌آپ‌ها گامی موثر برای تولید ثروت در جامعه است

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به این‌که استفاده از تکنولوژی های نوین در راستای ارتقا بهره وری و تولید ثروت یک امر ضروری است، گفت: امروزه استارت آپ ها برای کشور ثروت نجومی تولید می کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، صمد حسن زاده در پنجمین همایش معرفی برترین شرکت های غرب و شمالغرب کشور( ایران تک) اظهار کرد: امروزه بزرگترین نیاز اقتصادی کشور شناخت بازار های صادراتی و تولید محصولات با کیفیت است؛ اما متاسفانه به دلیل این‌که فناوری های واحد های تولیدی کهنه و فرسوده است توان رقابتی با سایر کشور ها را ندارند.

وی با بیان این‌که دغدغه اصلی جامعه کنونی ایران، بیکاری جوانان است، عنوان کرد: مدیران گروه های صنعتی باید در نظر داشته باشند که امروزه نیاز جامعه تنها سرمایه و کارخانه های بزرگ نیست؛ بلکه باید در راستای تربیت جوانان پویا و خلاق تلاش کنند تا بتوانیم در جهت تولید، اشتغال و ثروت گام های موثری برداریم.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با بیان این‌که توجه چندانی به صنعت کشور نشده است، ادامه داد: اتکا به درآمد های نفتی چندین سال است که کشور را دچار غفلت از سایر فعالیت های درآمدزای اقتصادی و استفاده از ظرفیت های بالقوه صنعتی کرده است و همواره باعث افزایش واردات در زمینه های مختلف شده که چنین وضعیتی بزرگترین مانع تولید در کشور است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: