• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1584-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

آغاز جشنواره 2020 مخابرات با 40 جایزه 20 میلیون تومانی

مدیر مخابرات منطقه‌ی آذربایجان شرقی از آغاز جشنواره 2020 مخابرات با 40 جایزه 20 میلیون تومانی خبر داد.  

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، یوسف شکوری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره زمستانی همزمان با سراسر کشور در مخابرات آذربایجان شرقی هم آغاز شده و بر اساس آن، قرعه‌کشی 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پیش پرداخت و 20 جایزه 20 میلیون تومانی برای مشتریان پس پرداخت  اینترنت مخابرات (ADSL) در نظر گرفته شده است. 
  
وی با بیان این‌که مشتریانی با امتیاز بالا، شانس بهتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی دارند، بیان کرد: تبدیل سرویس‌های حجمی به سرویس‌های جدید 80 امتیاز، مشتریان جدید 100 امتیاز، هر یک مگابیت سرعت 20 امتیاز و هر ماه همراهی مشتری 100 امتیاز در قرعه کشی دارد. 
  
شکوری خاطرنشان کرد: مهلت شرکت در قرعه‌کشی تا نوروز 97 است و زمان قرعه‌کشی و اهدای جوایز 27 اردیبهشت سال 97 همزمان با روز جهانی ارتباطات خواهد بود. 
  
وی با اشاره به تعرفه‌های غیرحجمی و سرعت محور اینترنت، گفت: بر اساس مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات، از یازدهم آذرماه اینترنت پر سرعت با سیاست مصرف منصفانه و مدل غیر حجمی مبتنی بر سرعت در سراسر کشور و مخابرات منطقه آذربایجان شرقی ارایه می‌شود. 
  
مدیر مخابرات منطقه‌ی آذربایجان شرقی با اشاره به طرح تفکیک ترافیک داخل و بین الملل در تعرفه‌های جدید، اظهار کرد: بر اساس تعرفه‌های غیرحجمی، مصرف اینترنت داخل به خارج دو به یک است؛ به‌طوری‌که استفاده از سایت‌هایی با محتواهای داخلی هزینه کمتری نسبت به استفاده از سایت‌ها با محتواهای خارجی دارد. 
  
شکوری خاطرنشان کرد: تعرفه‌های غیرحجمی و سرعت محور اینترنت کاهش حدود 25 درصدی هزینه را به دنبال داشته و نوعی مشوق برای استفاده مشتریان از اینترنت پرسرعت است. 
  
جدول تعرفه‌های جدید به شرح زیر است:


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: