• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آبدار:

آیین پیشواز رویداد «تبریز 2018» برگزار می‌شود

دبیر ستاد برنامه ریزی و اجرایی رویداد «تبریز 2018» از برگزاری آیین پیشواز رویداد تبریز 2018 با حضور میهمانان داخلی و خارجی خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار در جلسه هماهنگی رویداد تبریز 2018 با اعلام این خبر، گفت: جشن پیشواز تبریز 2018 روز پنجشنبه 14 دی ماه با حضور دکتر مونسان، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تنی چند از وزیران، مقامات استانی و شهری در سالن پتروشیمی تبریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: این آیین، پیشوازی برای آغاز برنامه‌های تبریز 2018 به حساب می‌آید که از آذرماه 96 شروع شده است و در طول سال 97 با محوریت فرهنگی، هنری، ورزشی و ... با همکاری دستگاه‌های مرتبط و با مشارکت مردم تبریز و استان برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برنامه ریزی و اجرایی تبریز 2018 تشریح کرد: افتتاح رسمی تبریز 2018 در تاریخ سوم فروردین 97 با حضور شخصیت‌های ملی، بین المللی و برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری کلید خواهد خورد و برنامه 14 دی ماه پیش برنامه‌های است برای این جشن بزرگ و در فاصله این دو مراسم، برنامه‌های دیگری با محورهای فرهنگی، هنری و ... برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان در خصوص افتتاح رسمی رویداد تبریز 2018 بیان کرد: جشن جهانی نوروز به عنوان یک رویداد بین‌المللی همزمان با آیین افتتاح رسمی تبریز 2018 برگزار خواهد شد.

آبدار در خاتمه خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری مراسم افتتاحیه در ایام نوروز، حضور و مشارکت مردم تبریز، نقطه عطف برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم افتتاحیه و سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این رویداد خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: