• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-584-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

بهبودی تاکید کرد

لزوم تشکیل «مجمع مشورتی توسعه» در شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی بر لزوم تشکیل مجمع مشورتی توسعه شهرستان‌های استان جهت ایجاد پل ارتباطی میان مردم و مسئولان توسط این مجامع تاکید کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، داود بهبودی در جلسه مجمع مشورتی توسعه شهرستان میانه اظهار کرد: بروز گله‌مندی‌ها و گرفتاری‌های مختلف جامعه ما نشان می‌دهد که برخی از هنجارهای کاذب، حساسیت‌های نامناسب، سوءتدبیرها و کارکردهای اشتباه منجر به ایجاد یک سری از حلقه‌های مفقوده شده است .
 
بهبودی تشریح کرد: در کشورهایی که وضعیت بهتر و مردمانشان احساس رضایتمندی بیشتری دارند، نهادهایی متشکل از نخبگان و افراد تاثیرگذار نقش حلقه اتصال را بین حاکمیت و مردم ایفا کرده و به پررنگ‌تر کردن مطالبات مردم و همسوسازی سیاست‌های دولت با آن‌ها می‌پردازند .
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه هدف ما نیز از تشکیل جلسات این چنینی ایجاد نهادی برای ایفای نقش حلقه اتصال بین مردم و مسوولان است، گفت: تشکیل مجمع مشورتی نخبگان در همه شهرستان‌های استان ضرورت دارد.
 
بهبودی با اشاره به وجود جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری شهرستان میانه، زمین‌های مرغوب کشاورزی و مردم مشارکت‌جو، یادآور شد: تقویت الگوهای محلی، ایجاد بسترهای مناسب و ارائه ظرفیت‌های مختلف شهرستان می‌تواند در جهت جذب سرمایه‌گذاران مختلف و دستیابی به توسعه موثر باشد .
 
بر اساس این گزارش، در ابتدای "اولین جلسه مجمع مشورتی توسعه شهرستان میانه" که به ابتکار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشکیل یافته بود، جمعی از نخبگان و صاحبنظران این شهرستان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، علمی، اجتماعی و فرهنگی به بیان مسائل و مشکلات شهرستان پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: