• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-2686-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهرداری در زمینه مسائل فرهنگی در کنار دانشگاه است

شهر دار بناب گفت: مجموعه شهرداری بناب در کنار دانشگاه بناب در زمینه توسعه مسایل فرهنگی شهر خواهد کوشید.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در آستانه 16 آذر و بزرگداشت روز دانشجو، شهردار بناب دربازدید از استودیوی رادیویی صد ای دانشجو دانشگاه بناب ضمن تبریک روز دانشجو، از تلاشهای شبانه روزی ریاست و  مجموعه دانشگاه بناب و همچنین برگزاری سمینارهای ملّی و بین المللی از قبیل احیای دریاچه ارومیه،تقدیر و تشکر کرد.

داودی ابراز امیدواری کرد: دانشگاه بناب و شهرداری می تواند در زمینه های علمی و فرهنگی دوشادوش هم همکاری کرده و تفاهم نامه همکاری امضاء کند.

وی در ادامه، عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه بناب با دانشگاههای معتبر خارجی را یک رویداد تاریخی در بناب دانست و گفت: در چند روز پیش در دانشگاه بناب میزبان هیاتی عالی از یکی از دانشگاههای معتبر جهان اسلام بودیم، این رویداد بسیار ماندگار و بزرگ بود و امیدواریم تداوم دار باشد و در سدد آن هستیم که  با یکی از شهرهای کشور ترکیه که مشترکات فرهنگی با شهر بناب دارد، تفاهم نامه خواهر خواندگی امضاء کنیم.

عباسیان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شهرداری بناب که در حل مشکلات عمرانی دانشگاه و برگزاری سمینارها و همایشهای علمی همیشه یاری گر این دانشگاه بوده اند  ابراز امیدواری کرد و گفت امیدوارم  با تعامل سازنده با مجموعه شهرداری رویدادهای مثبتی به جامعه علمی کشور رقم بزنیم.

عباسیان ادامه داد:  امیدوارم با جذب اساتیدی جوان و فارغ التحصیل از دانشگاههای سطح یک کشوری در سالهای آتی دانشگاه بناب همچون نگینی درخشان در جنوب استان بدرخشد.

وی ادامه داد؛ بی شک وجود ذی قدر جوانان دانا و دانشجویان صاحب نظر در کنار مسئولین سبب می شود تا گامهای مطمئن و استواری در راه سازندگی میهن عزیزمان برداشته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: