• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-13388-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

کریمی: تمرکز در ضدحملات، عامل موفقیت ما شد

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز می‌گوید ضدحملات باعث شد که این تیم مقابل پدیده به پیروزی برسد.

به گزارش ایسنا فیروز کریمی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر گسترش‌فولاد اظهار کرد: بازی زیبا و کلاسیکی را از هر دو تیم دیدیم، به خاطر فشار بیش از حد پدیده مجبور شدیم روی تجمع در زمین خود و دفاع در نیمه کار کنیم. با توجه به سرعتی بودن فرواردهایمان از ابتدا می خواستیم روی ضد حملات کار کنیم که موفق هم شدیم. پدیده به قدری موقعیت داشت که ما در ۸ بازی اخیر به حریفان موقعیت داده بودیم.
کریمی ادامه داد: پدیده اگر روی ضربات آخر دقت داشت بدون شک بیش از دو گل به ما می‌زد. به جز یک بار که گلر ما ۳۰ ثانیه روی زمین افتاده‌بود، هرگز وقت‌کشی یا حرکت ناجوانمردانه و خشنی ندیدید.

سرمربی گسترش  فولاد درباره عملکرد تیمش بیان کرد : گلر ما که روی زمین افتاد به خاطر آسیب‌دیدگی دست بود و توقع داشتیم حریف هم بازی جوانمردانه را رعایت کند. یک بازی زیبا را دیدیم. اصل حمله و دفاع را به زیبایی دیدیم، در ۸ بازی گذشته گسترش ۱۶ گل خورده‌بود و می‌خواستم که روی فار دفاعی تیم کار کنم. مرکز ثقل تیم را روی دفاع گذاشته‌بودیم. هافبک‌های باتجربه تیم به خوبی کار را پیش بردند، هم فرهادی و هم آندو خوب بازی کردند. پس از ضربه خوردن فرهادی کار برای ما سخت شد اما در ادامه خیلی خوب کار کردیم و جوانی که جایگزین شد هم خوب کار کرد.
کریمی در خصوص نقل و انتقالات نیم‌فصل گفت: تا جاییکه قانون اجازه دهد یار اضافه می‌کنیم. از هر ۶ بازیکن استفاده می‌کنیم، با بازیکنانی که آزاد بودند هم صحبت کردیم، برای عزیز معبودی هم با نفت آبادان توافق کردیم. میلاد زنیدپور هم اضافه شده‌است و از دور برگشت با ما خواهدبود. ۴ جای خالی داریم، سه بازیکن زیر ۲۳ هم جا داریم. چند بازیکن مصدوم هم داریم که باید بررسی کنیم ببینیم چه شرایطی خواهندداشت. میلاد فخرالدینی، امین خطیبی و نقی‌زاده را اصلا ندیده‌ام.
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد درباره تعطیلات و داریوش شجاعیان اذعان کرد: بیش از ۶۰ جلسه است که تمرین کرده‌ایم، ۱۵ جلسه است که روی حمله کار کرده‌ایم و امیدوارم از تعطیلات خیلی خوب استفاده کنیم. استقلال در خصوص شجاعیان در حال انجام تعهدات است، خدا را شکر که afc یقه آنها را گرفت. طلبی هم بابت سال‌ها قبل از استقلال داشتیم که آمدند کاغذی شبیه به نقشه گنج به ما دادند که حتی عدد رویش هم پاک شده‌بود. خوبی‌اش این بود که به اداره مالیات نشان دادیم هنوز پولی نگرفته‌ایم.
وی درباره داوری مسابقه  و همچنین ورزشگاه امام رضا گفت: اسم داور را هم نمی‌دانم، در کل خوب بود اما در نیمه نخست باید برای نظرش ارزش قایل می‌شد. نیمه نخست ۱ دقیقه وقت تلف‌شده گرفت، چرا بیش از آن گرفت؟ بیش از ۲ دقیقه گذشت و سوت زد. خود ورزشگاه قشنگ است اما مناسب فوتبال نیست. این چمن در جای دیگری کشت شده، فکر کنم چمن‌های ورزشگاه امام رضا را با تف چسبانده‌اند. این کار به نظر می‌رسد تف مالی شده‌است. وقت نشده ببینیم باید الان بریم آزمایش کنیم که تفی هست یا نه؟ انشاءالله در آینده نزدیک این چمن صرفاً سبز نباشد و از قالب تف مالی خارج شود.
کریمی در پاسخ به این سوال که  شاید آستان قدس از وی به خاطر این صحبت‌ها شکایت کند، گفت: من خودم شاکیم، چرا آنها شکایت کنند. هیچ استادیومی در ایران مثل این ورزشگاه نیست. استادیوم آزادی نسبت به اینجا خوب است، استادیوم پیکان هم حتی یک سانتی‌متر کنده‌نشد. آستان قدس باید از انتقاد ما استقبال کند. این چمن برای زیبایی آماده است نه فوتبال، مشهد این روزها بارندگی نداشته که به این شکل در آمده‌است. اگر کار حرفه‌ای روی این چمن انجام نشود، تمام آن کنده می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: