• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-16214-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

احداث پارک دو هکتاری ویژه معلولان در محدوده جنگلی ارم

همزمان با هفته معلولان، شهردار کلانشهر تبریز دستور احداث پارک دو هکتاری ویژه معلولان در محدوده جنگلی ارم را صادر کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، شهردار تبریز در بازدید از برنامه‌های اجرایی شهرداری منطقه  ۱۰ تبریز، دستور احداث پارک دو هکتاری ویژه معلولان و جانبازان را در بخش‌های جنگلی محدوده ارم صادر کرد.
 
ایرج شهین باهر در حاشیه این بازدید، با تاکید بر این‌که فضای اجتماعی شهر باید در خدمت حضور فعال و با نشاط معلولان باشد، خاطرنشان کرد: ایجاد بوستان ویژه معلولان که تامین‌کننده نشاط و اوقات آرامش و فراغت معلولان و جانبازان باشد، از نیازهای عمده این قشر است که تاکنون، به صورت مستقل مورد توجه قرار نگرفته بود.
 
وی با بیان این‌که احداث پارک در محدوده جنگل‌کاری ارم، به همین منظور در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: مقرر شده است تا در طراحی زیرساخت‌ها و امکانات این بوستان دو هکتاری، شرایط معلولان مورد توجه باشد.
 
شهین‌باهر افزود: خوشبختانه با توجه به فضای مساعد این محدوده سبز، زمینه لازم برای اجرای این ایده اجتماعی فراهم است.
 
وی بیان کرد: این بوستان، در اسرع وقت با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز و شهرداری منطقه ۱۰ تکمیل شده و پس از تکمیل نیز با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی، به بستری برای حضور فعال جانبازان و معلولان عزیز تبدیل خواهد شد.
 
وی همچنین از اجرای پارک ویژه بانون در محدوده جنگلی ارم خبر داد و افزود: این پارک نیز با وسعت دو هکتار، در نظر گرفته شده و با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز و شهرداری منطقه ۱۰ تکمیل خواهد شد.

شهردار تبریز گفت: افزایش بوستان‌های ویژه بانوان، از برنامه‌های مهم شهرداری در توسعه فضای سبز است که در خدمت آرامش، نشاط  و فعالیت اجتماعی بانوان خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: