• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-5487-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

۳۰۰ زائر تبریزی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند


جانشین فرمانده سپاه ناحیه غدیر تبریز با اشاره به اهمیت اردوی کاروان‌های راهیان نور، گفت: ۳۰۰ زائر از بسیجیان سپاه ناحیه غدیر تبریز طی ۱۲ الی ۱۴ آذرماه به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حبیب دباغی با اشاره به سومین اعزام کاروان راهیان نور شمالغرب کشور طی دو هفته اخیر، گفت: سومین کاروان راهیان نور سپاه ناحیه غدیر تبریز کاروانی از دانش‌آموزان است که در قالب هفت اتوبوس "ویژه خواهران" برای بازدید به مناطق عملیاتی شمالغرب اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه طی دو هفته اخیر ۲۱ اتوبوس در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شده‌اند، بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود طی سال‌جاری ۴۰۰۰ نفر از دانش‌آموزان این ناحیه از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، بازدید کنند.

دباغی هدف از برگزاری کاروان‌های زیارتی راهیان‌نور را از آشنایی قشر جوان با فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: قشر جوان با آشنایی از فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر پی به اهمیت امنیت و ولایت خواهند برد.

وی از اجرای برنامه‌های فرهنگی، مسابقات، روایت‌گری راویان و پاسخگویی شبهات توسط روحانیون در این اردو خبر داد و گفت‌: زائران در این اردوی دو روزه از مناطق عملیاتی شهرستان ارومیه، یادمان‌های تمرچین و شهید بروجردی بازدید می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: