• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-3285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی:

مسئولیت قشر خبرنگار و دانشجو سنگین است

معاون سیاسی نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا آذربایجان شرقی تاکید کرد: در پشت صحنه‌ی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قشر دانشجویی فعال هستند که البته مسئولیت سنگینی بر دوش دانشجو و خبرنگار است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، احمد قهرمانی در مراسم گرامیداشت «نوزدهمین سالروز تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)» با اشاره به این‌که وظیفه ذاتی دانشجو استکبار ستیزی است، گفت: امیدوارم که همواره دانشجویان به این امر توجه کافی داشته باشند و مسیر استکبارستیزی را با جدیت ادامه دهند.

وی با تاکید بر اهمیت کار خبری، بیان کرد: در مسائل داخلی کشور، وحدت و انسجام داخلی دارای اهمیت است که به دلیل حساسیت کار خبرنگاری، ممکن است با سهل‌انگاری آنان حتی امنیت کشور به خطر بیفتد.

وی با بیان این‌که برخی رسانه‌ها سعی در فریب افکار عمومی دارند، خاطر نشان کرد: قشر دانشجو و خبرنگار باید به این موضوع نیز دقت کنند و جلوی تغییر و فریب افکار عمومی را بگیرند.


رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه ارزشمند خانواده شهدا و رزمندگان، تاکید کرد: خبرگزاری ایسنا در بیشتر عرصه‌ها پیشقدم بوده  و از این رو از ایسنا و دیگر رسانه‌ها انتظار دارم که در مورد خانواده‌ی شهدای مدافع حرم بیشتر بنویسند.

 مسلم اورنگی با بیان این‌که مدافعان حرم باید همواره در یاد مردم باشد، گفت: این مدافعان حرم بودند که به خاطر امنیت این کشور، با جریان خبیث داعش مبارزه کردند و امیدواریم که این عمل برکتی برای توسعه گفتمان در مورد مدافعان حرم باشد.

وی با بیان این‌که خبرنگاران در جنگ نرم به عنوان نوک پیکان ایفای نقش می‌کنند، گفت: شهدا و رزمندگان مدافع حرم دارای ارزش والایی هستند و خبرگزاری‌ها با پرداختن به این حوزه، می‌توانند یاد و خاطره شهدا را برای مردم زنده نگه دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: