• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-2586-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده دندانپزشکی تبریز برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور اساتید، دانشجویان و مدیران دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده دندانپزشکی تبریز با تجلیل از دو استاد برتر این دانشکده، برگزار شد. 
 
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مراسم با اشاره به سخنان شهید بهشتی در رابطه به روز دانشجو، اظهار کرد: دانشجو موذن جامعه است؛ اگر خواب بماند جامعه نیز در خواب به سر می برد. 


یوسف خیری با بیان این‌که دانشجو باید نقد منصفانه داشته باشد، ادامه داد: دانشجو باید آگاه باشد، از مسائلی که در جامعه رخ می دهد؛ باید از آرمان ها و ارزش های مذهبی و فرهنگی خود دفاع کند و آنهارا گسترش دهد. 
  
وی با تاکید بر این‌که دانشجو باید انتقادات خود را برای مسئولان مطرح کرده مسئولان نیز از این انتقاد استقبال کنند، عنوان کرد: مسئولان باید در مقابل دانشجویان سخت گیری نکنند تا دانشجو احساس خطر نکرده و خودسانسوری نکند. 
  
 همچنین در ادامه این مراسم رئیس دانشکده دندانپزشکی تبریز با اشاره به این‌که امروزه سنگر علم بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: همانطور که در سنگر، علم و دانش تقویت می‌کنند، اگر دانشجویان بتوانند در ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به بعد بصیرت برسند و از سویی بتواند به دور از گرایشات سیاسی، فعالیت های فرهنگی دانشگاه را افزایش دهد، در آینده فردی موثر برای جامعه خواهد بود. 
  

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: