• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1684-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برنامه ششم توسعه سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی بررسی شد

روند تحقق برنامه ششم توسعه سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در 6 ماهه نخست سال جاری با حضور رئیس، معاونین و کارشناسان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر جعفر محسنی، رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان در این جلسه مستندسازی را بسیار با اهمیت دانست و گفت: معاونین باید کارهایی که در حوزه‌های مختلف قرار بود طبق برنامه ششم توسعه انجام دهند نسبت به مستند سازی، اقدامات لازم را انجام دهند. 

وی، افزود: ارائه مستندات و بررسی عملکرد و برنامه‌ها از جمله کارهایی است که در برنامه ششم مورد توجه قرار می گیرد و هرکاری که انجام می‌گیرد باید به صورت مستند ارائه شود. 
  
محسنی اظهار کرد: اهداف و اقدامات واحدهای مختلف جهاددانشگاهی براساس برنامه‌های توسعه تعیین شده و حسن این روش انجام ارزیابی واقعی و مستندسازی دقیق است. 
  
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، با تاکید براینکه معاونین باید در حوزه‌های مختلف نسبت به تحقق اهداف برنامه ششم دقت بیشتری داشته باشند، گفت: هماهنگی و برگزاری جلسات و کنکاش برنامه‌ها می تواند در رسیدن به اهداف کمک نماید. 
  
در ادامه جلسه معاونین پژوهشی، آموزشی و فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از روند تحقق برنامه ششم گزارشی ارائه کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: